Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 396
Uważam, że szkalowanie oponiarza, za to, że jest czarny i teksty o asfaltach są mega #!$%@? i osoby, które nie znoszą go, ze względu na inny kolor skóry powinny się wstydzić, to naprawdę słabe. Ja np. nie znoszę go za bycie hipokrytą, atencjuszem, płaczkiem i chamem, który odbiera radość oglądania sportu. I taki stan serdecznie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1
Pobierz Nolej - Uważam, że szkalowanie oponiarza, za to, że jest czarny i teksty o asfaltach ...
źródło: comment_1631524158RuobbVwae7H9dKpsbmEJgM.jpg
  • 19
@Nolej: a #!$%@? mnie obchodzi jego kolor skóry.

Można być białym rasistą ale też i być czarnym, który nienawidzi białych i to też jest rasizm.
Za fałszywe oskarżanie kogoś że jest rasistą powinny być większe kary niż za sam rasizm.
ktoś go kiedyś szkalował za kolor skóry?


@grzesiek-wu: jest regularnie wyzywany za pomocą różnych rasistowskich określeń. Nie rozumiem za bardzo tego, bo istnieje tyle powodów by nie lubić tego człowieka że kolor skóry nawet dla największego rasisty powinien być na ostatnim miejscu.
@Nolej: @Mave teraz ci powiem wielki sekret o którym nikt nie wie.

Bardzo często takie rasistowskie przytyki nie są podyktowane rasistowskimi poglądami ale żeby urozmaicić sobie obrażanie nielubianej osoby. Pewnie, że i rasistów znajdziesz ale to wcale nie jest taki standard jakby się na pierwszy rzut oka wydawało.

Sam grywam w Dotę 2, od chokery w niej rusków którzy mają dosyć chamskie odzywki. W ripoście czasem staram się ich jak najmocniej
w gorących jest chociażby mem, kilkaset plusów nazywający go asfaltem


@Nolej: Chyba mam takich typów na czarno bo nigdy nie widziałem czegoś takiego w gorących