Wpis z mikrobloga

Gdy byłem na studiach moja ex #p0lka poznała koleżankę, która miała 10 lat starszego, dzianego kukolda. Spermiarz dobrze zarabiał, pakował muskuły i miał ze 190cm. Często sponsorował p0lce drogie obiadki i egzotyczne wakacje, mieszkanko oczywiście miała za free. Dumnie chwaliła się swoim czado-kukoldem, powodując, że jej koleżanki zaczęły przeklinać swój los kobiety pracująco-studiującej i gardzić swoimi chłopakami studenciakami bez kasy.

Klasyczne zachowanie hipergamicznych p0lek. Skoro jedna przy pomocy cipy pozyskała takie benefity, to reszta już tylko myśli jakby tu ogarnąć czado-kukolda i dostać dobre żarcie i egzotykę za darmo. Ha tfu na takie.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
  • 18
Klasyczne zachowanie hipergamicznych p0lek. Skoro jedna przy pomocy cipy pozyskała takie benefity, to reszta już tylko myśli jakby tu ogarnąć czado-kukolda i dostać dobre żarcie i egzotykę za darmo. Ha tfu na takie.


@swiety_spokoj: to chyba normalne. A co miał ten biedny studenciak do zaoferowania? Wyjazdy co tydzień do starych po kotlety na wieś? xD
A co miał ten biedny studenciak do zaoferowania?


@Lorenzo_von_Matterhorn: a co miała ta biedna studenciara do zaoferowania? Niech zgadnę... C - I - P - Ę ?

Zawsze korzyści w jedną stronę - hipergamia. Prawdziwa kobieta - posiada cipę. Prawdziwy mężczyzna - heros-czad żonglujący #!$%@?. Facetowi wystarczy uczucie i trochę zadbać o niego, cechy które wymagają jedynie dobrych chęci. Laska chce królewicza czada, bo ma cipę. Ha tfu.

Poza tym ci
a co miała ta biedna studenciara do zaoferowania? Niech zgadnę... C - I - P - Ę ?


@swiety_spokoj: chociażby ostatki swojej urody?
Ja się dziwię ładnym dziewczynom, które są z biedakami polakami. Tego nie potrafię wytłumaczyć ani zrozumieć. Co wegetacja w imię idei?
@swiety_spokoj: naprawdę nie liczenie hajsu za mieszkanie i to jeszcze jak mniemam chodzi tylko o dzielenie kosztów mediów i czynszu bo mieszkanie chada kukolda xD oraz zapłacenie za obiad w restaruracji to są te złote góry?
Mieli księgowego zatrudnic który dzieliłby wszystkie wydatki po równo i rozliczać każdy paragon?
@Ksieciunio-: widać księciuniu, że nigdy nie byłeś przeciętnym, biednym studentem. Ignorant z Ciebie.

Opłacenie mieszkania i żarcia dla przeciętego człowieka w tym kraju to jest kompletna zmiana statusu materialnego. Laski studiują i często zasuwają na pół etatu. Wielu dostaje skromne stypendium, jak 1000 dostaną to luksus i resztę muszą doskładać, naprawdę znam ten klimat studencki, tam się liczy każdą złotówkę i je się jak najtaniej.

W mieście wojewódzkim życie jest drogie,
@swiety_spokoj: A czego się spodziewałeś? Po co jej starszy o 10 lat mężczyzna, jeśli jej nie sponsoruje? Przecież lepiej wybrać rówieśnika: więcej wspólnych tematów, młodszy, ma więcej czasu i podobne aktywności. A taki stary dziad nadaje się tylko do jednego ¯\_(ツ)_/¯
@Kaelthas: no i co Cię dziwi, 55PLN x 4 to już masz 220zł za samą picce i obiad w pracy raz w tygodniu. Zostaje 780zł na 31 dni, to jest 25 zeta na dzień. Dobrej jakości sok kosztuje 5-7zł za 1litr. Za głupią kawę w żabce zapłacisz 6zł, a ja lubię sobie wziąć latte z rana i #!$%@?. To nie są żadne luksusy, w Polsce po prostu ludzie są przyzwyczajeni do
W mieście wojewódzkim życie jest drogie, ja wydaję:

1000 PLN na wynajem + media za 2 pokoje

1000 PLN na jedzenie, 1x w tygodniu obiad w pracy za 20 PLN, 1x pizza day w domu jakieś 35PLN/tydzień

300 PLN na samą eksploatacje samochodu, który przecież musiałem kupić

200 PLN drobne przyjemności


@swiety_spokoj: Kurcze, ja pamiętam jak zaczynałam studia 10 lat temu to na miesiąc starczało mim 700 zł :P 300 zł