Wpis z mikrobloga

Jak mówiłem robienie postów za każdym razem jak larwy zmieniają zdanie ma tyle sensu co mówienie prezydentowi że mleko mu szkodzi
Załóżmy że Przychodzi daj my na to kosmos

Kosno: Krzysiu masz tu 100zł i powiedz do kamery że Fiodor to frajer i wisi ci pieniądze
Krzysiu: "Fiodor to frajer i wisi mi pieniądze"
Kosno wychodzi wrzuca film "krzysztof mówi prawdę" i po 30 min do belwederu przychodzi ktoś inny.

Ktoś: Masz Krzysiu 50zł,karton mleka i powiedz do kamery że Rafał jest chory i ma ci oddać pieniądze.
Krzysiu: "Rafał jest chory i ma mi oddać pieniądze"

Twierdzenie że się przejęło kontrolę nad prezydentem to tak jak menel mówiący że odniósł sukces na YT. Każdy kto chce realnie i trwale przejąć władze nad marionetkami musiał by de facto siedzieć na kanapie obok kśka i go pilnować. Nawet prosiak jak na terenie kogoś nie ma nic nie może zrobić poza oglądaniem motoringu bo nawet pacynki mu się buntują.

U ameb nie występuje coś takiego jak honor, odpowiedzialność czy zdrowy rozsądek. U nich się liczą papierki z królami i dwie białe butelki z czerwonymi nakrętkami, Mleko 3,2% i Rozpuszczalnik na bazie Toluenu.

Nad parą prezydencką nie można mieć władzy można ich jedynie wynająć jak samochodzik w lunaparku, wkładasz pieniążek i bawisz się do momentu aż czas się skończy potem odstawiasz zabawki i kolejna osoba w kolejce wkłada pieniążek i ma zabawę.

Chcecie aby szkolna była wolna od tłustych łapek prosiaka ? Znajdzcie menela który tam będzie siedział 24/7 i będzie potrafił w komputer. Tyle i aż tyle. Żadne akcje typu uświadomienie kśka nie działają. To nie są osoby myślące racjonalnie i nie działają tam żadne prawa które są logiczne.

#kononowicz #patostreamy
Pobierz Mlecznyobrazz_wilkowa - Jak mówiłem robienie postów za każdym razem jak larwy zmienia...
źródło: comment_1631472085X1Xkvtb1Qm2jBV0nEv2JdM.jpg
  • 4
@Mleczny_obraz_z_wilkowa zaraz ktoś Ci tu przyjdzie i powie, że przecież wystarczy pokazać kononowi filmiki i on zrywa dochodową współpracę.

Trzeba zrozumieć, że dla konona nic nie ma znaczenia długoterminowo- może poza jedną rzeczą, on nie chce trafić do dps.

Jeśli współpraca za 200 zl miesięcznie to robienie go na pieniądze o czym doskonale wie to nie ma ratunku.

Tak jak piszesz, trzeba tam siedzieć non stop lub być bardzo blisko i na