Wpis z mikrobloga

Moja koleżanka po 3 miesiącach chodzenia do psycholożki stała się silną i niezależną kobietą, wyprowadza się od swojego faceta, bo jak twierdzi "nie jest jego matką". Chłop jest synem alkoholika, wiecznie zestresowany, niedawno pisała, że ze stresu zaczął mdleć. Sama nie wiem co o tym uważać i co jej odpisywać, bo znam wersję tylko jednej strony

#s----------e #psychologia #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoyav: No i legancko tego. Jeśli uważa, że nie wytrzymuje z chorym człowiekiem (nie powiem popsutym bo znowu mnie tu zjedzą) to niech ucieka. Też bym tak zrobił.
  • Odpowiedz
@Zoyav Pytanie co ten jej facet robił? Jeśli chce go zostawić tylko dlatego, że chodzi cały czas zestresowany to raczej słabo z jej strony. Facet pewnie ma jakąś nerwicę i przydałaby się mu pomoc.
  • Odpowiedz
@CisowiankaLekkoGazowana: Gdyby ludzie sami z siebie chodzili do psychiatry, to świat byłby lepszy. Wystarczy rozmowa w celu znalezienia rozwiązania problemu (np. przy pomocy wizyty u psychiatry). Inna laska nie sprawi, że będzie czuł się ok, ale może będzie miała więcej oleju w głowie i postara się mu pomóc.
  • Odpowiedz
nie no zamiast sam pojsc do psychiatry to oczekuje, ze partnerka będzie go nianczyc jak matka? Inna laska nie sprawi, zw będzie się ok czul


@CisowiankaLekkoGazowana: Ja ciągle słyszę od osób, które przeszły depresję, że najbardziej pomogła im obecność drugiej osoby albo że nabrały dzięki temu pewności siebie itd, nigdy w samotności.
  • Odpowiedz
@kurcik777 skąd wiesz, ze go nie prosiła? OFC dziewczyna zła, bo nie ma ochoty wiecznie naprawiać faceta, który sam tego nie chce, a jak dziewczyna jest chora, to rzycuc, bo pietdolnieta xs

@push3k-pro jak ktoś nie chce pomocy, to się zesrasz, a nie pomozesz. Jak ktoś się leczy, to oczywiście, a skąd wiesz czy on się leczył? Pewnie nie i miał w------e, a ona miała dalej przy nim byc
  • Odpowiedz
nie ma ochoty wiecznie naprawiać faceta, który sam tego nie chce, a jak dziewczyna jest chora, to rzycuc, bo pietdolnieta xs


@CisowiankaLekkoGazowana tylko czemu zawsze jak mężczyzna jest "chory" i dlatego go dziewczyna zostawia to chodzi o to że jest smutny/apatyczny/słaby czyli po prostu nie jest dynamicznym chadem, a jak dziewczyna jest "chora" tak że ja chłopak zostawia to tak naprawdę jest p----------ą borderką która rzuca się i wyżywa psychicznie?
  • Odpowiedz
@sepuqqu aha bo jeżeli ktoś jest apatyczny, bez życia, bez planów, uważa zw życie jest bez sensu to idelany materiał na chłopaka XD a kobieta ma znosić jego niechęć do wszystkiego i niechęć do pójścia do psychiatry i pracy nad sobą bo jej nie n--------a XD super logika
  • Odpowiedz
jak ktoś nie chce pomocy, to się zesrasz, a nie pomozesz. Jak ktoś się leczy, to oczywiście, a skąd wiesz czy on się leczył? Pewnie nie i miał w------e, a ona miała dalej przy nim byc


@CisowiankaLekkoGazowana: Piszę właśnie o takich osobach, które się leczyły u specjalisty, a zresztą nie ma co ukrywać - specjaliści wskazują, że obecność partnera ma dobry wpływ na leczenie, oczywiście pod warunkiem, że nie jest
  • Odpowiedz