Wpis z mikrobloga

Jaki telewizor LED do Series X(budżet jakoś do 6k)? Celuje w 55 cali, bo 65 to za duża kobyła przy odległości kanapy od tv u mnie.
OLEDy niestety odpadają, bo TV będzie też mi służył za monitor do pracy a wlenie w niego paskiem windowsa i przegladarki po 8-10h szybko wypali się niestety - gdyby nie to to bym brał lg c1.

#xboxseriesx #xbox #elektronika i troche też #ps5
  • 9
  • Odpowiedz
@SobanDELUX: do soniaczy mam sentyment i jakościowo zawsze długo wytrzymywały u nas w rodzinie. 4800 za 65X90J fajna cena, ale boli ten brak VRR nadal, a obiecanki cacanki o aktualizacji to już u nich się ciągną od zeszłorocznych modeli :| Jakby ta funcka była to no brainer i sonka, a tak mam zagwozdke. Do samsunga mam trochę uraz, bo w moim z 2018 niedawno wywaliło cienkie poziome paski na całej
  • Odpowiedz
@mikkeboss: oglądałem i w europie samsung nas wyruchal i dal gównianą matryce ips, gdzie w stanach jest va i ten model na usa ma duzo lepsze czernie i kontrast kosztem troche slabszego kata widzenia na ktorym mi niezbyt zalezy
  • Odpowiedz
@SobanDELUX: imo na twoim miejscu bym wziął i spróbował, najwyżej zwrócisz. Miałem te same obawy apropos matrycy, ale w cenie nie było niczego lepszego i wziąłem tego Qn85a (na promce za 3800zł był) i powiem ze jest lepiej niż świetnie. Masz masę stref wygaszania wiec te czernie są zajebiste i nawet drobne obiekty na czarnym tle się zachowują (a czerń jest naprawdę czarna). Tez brałem go m. in. jako monitor
Furmik - @SobanDELUX: imo na twoim miejscu bym wziął i spróbował, najwyżej zwrócisz. ...

źródło: comment_1631485792yqFpzZeW9IInpCSqYiRUpx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz