Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale mnie wkurza rodzina. Urodziła się mi córeczka. Ma już miesiąc. Ostatnio mi moja matka powiedziała, że dostała skargę od mojej ciotki i kuzynek, że dziecko zaniedbane. Czy było brudne? Nie. Głodne? Nie. Tym wariatkom nie podobało się, że córka ubrana w niebieskie ciuszki… co za porąbaną rodzinę mam. Nie cierpimy z żoną różowego, więc kupujemy chłopięce ciuszki. Tyle. Moja matka tez nie lepsza, bo przytakuje tym wariatkom. Jak żyć mirki w tym chorym kraju?

#patologia #zalesie #zwiazki #dziecko #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613b9c955fb896000a00523e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Faktycznie wielka różnica czy miesięczny bobek po którym nawet nie widać czy to chłopiec czy dziewczynka ma ciuszki trasie czy srakie. My do teraz (7 mc dziecka) kupujemy mu raczej neutralne ubranka po to, żeby je mieć dla drugiego dziecka które jest w planach.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie tato zawsze kupował jakieś niebieskie ubrania, w większości błękitne (mama miała mniej czasu na latanie po sklepach). Później podobało mi się, że nie byłam kolejną różową dzidzią-piernik w grupie/klasie i miałam np. niebieską koszulkę z Pokemonami xD Też zdarzały się jakieś komentarze od sąsiadek lub ciotek, ale wtedy mówił, że ubierają mnie pod kolor oczu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Uważaj na takie zwierzenia na wykopie. Ja ostatnio napisałem, że zabrałem trzylatkę w góry i dziecko trochę popłakało, to wykopowa jakaś ekspertka stwierdziła, że robię to wbrew dziecku. Mimo, że przez 95% wycieczki dziecko roznosiło ze szczęścia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania podobnonkiedys ubierano dziewczynki ma niebiesko, a chlopcow na różowo. Dlaczego? Babcia mowila, ze w niebieskich szatach objawiała sie matka boska, a w różowych jezus.

Spróbuj je triggerowac czyms takim :D
  • Odpowiedz