Wpis z mikrobloga

Ej teraz tak na poważnie. Z córką rozmawiałem jak to w tej podstawówce z tymi maskami mają.
Na lekcji nie muszą ich nosić. Na przerwie na korytarzu muszą, na stołówce nie muszą. W szatni muszą. W szatni na wfie nie muszą.
Rozumiem, że podczas lekcji wirus nie wchodzi do klasy tylko robi zamieszanie na przerwach i w szatniach?
Dzieci wsiadające do autokaru masek nie zakładają czyli to ewidentnie miejscowy wirus, tak jak dzielnicowy ma swój rewir.

Niedługo rozszyfrujemy całkowicie tego śmiertelnego wirusa i zakończy się kopanie masowych grobów. Bo szczerze? Męczy mnie codzienny poranny widok, jak ide do pracy a służby sanitarne sprzątają ciała z chodników.

#koronawirus
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zarzutkkake: haha ale śmieszne, typie kto miał umrzeć to umarł w kwietniu, teraz to już luzik, bo większość umarła, albo przechowywała, a reszta się zaszczepiła i będzie git. Tylko szury są jeszcze narażone na śmierć i powikłania, ale oni niech sobie giną.
@NaczelnyWoody: @Ranger: 2 lata cyrku, a ci dalej klaunow udaja.. Najlepsze jest to, że bronienie tego wirusa jest snieszniejsze niż nasz rząd, który chociaż (nie żebym się z tego cieszył, przeciwnie) zrobi sobie walka i żyją jak carowie, gdzie morawiecki nawet nie wie ile chleb kosztuje. A wy po 2 latach bawicie się w apokalipse, to już się nadaje do leczenia psychiatrycznego i nawet nie ma z czym tu dyskutować.
Z wyjatkiem tych ktore w zwiazku z covid sa hospitalizowane (a takich hospitalizacji w Polsce bylo co najmniej kilka tysiecy).


@maniac777:
a z innych powodów nie było hospitalizacji dzieci... wszystkie 8mln dzieci żyje sobie nic im się nie dzieje a ten #!$%@? covid jest największym zagrożeniem dla ich zdrowia i życia
dlatego trzeba #!$%@?ć dzieciom 2 lata dzieciństwa a po powrocie do szkoły tresować jak #!$%@? pieski... bo covid to jedyne
@Zarzutkkake: Najlepsze jest to, że już dzieci zaczynają dostrzegać absurd tych obostrzeń z dupy, nie zawsze wsparte rozmowami z rodzicami na ten temat, po prostu głupota niektorych pomysłów jest zdumiewająca.
Nawet chrześniak mi ostatnio mówi, że na stołòwce jedzą, plują i nikt się nie zaraza, a do autobusu muszą, gdzie i tak jest bezpieczniej bo każdy w telefon wpatrzony :)
(Taki pierwszy przykład podałem)
@Turbonekro córka jest świadoma tego, że to cyrk. Najgorsze, że nauczyciele mają tak w programie i koniec.
Sam pamiętam jak na lekcji o przedsiębiorczości nauczycielka wpajala mi, że lepiej na pełnym etacie za 1500zł przez 10 lat niż rok na umowie zleceniu za dyche miesięcznie bo... na umowie o pracę masz lata do emerytury.
Co najlepsze, przez pół roku jej syn #!$%@?ł u mnie na zleceniu bo miał komornika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adam_Prosty: dzieci potrzebują tresury, bo potem będą łatwiej przyjmowały #!$%@? pomysły rządzących mini ludzi. Proste. Ale multum ludzi żyje wg zasady "byle się nie dowalili mnie i będzie spokój", nawet jak to oznacza na przyzwolenie na dosłownie sranie na głowę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: ale co się dzieje? Mamy pandemię od 2 lat. Sam już śmieje się z wirusa, ale przechorowalem i ciekawie nie było. Mój sąsiad lekarz, ordynator z mega reputacja zmarł, gość był, a po paru dniach już go nie było, kumasz to? Znalem masę osób którzy przeszli na tamten świat przez covida

Znowu idzie jesień i 48 fala więc co ma robić rząd, szkoły, firmy? Chciałbyś byś twoje dziecko 24/7 siedziało
@porterhouse bardziej chodzi mi o to, że zanim wyszedł wirus to:
Maski nie pomagają, maski/zakrywanie nosa, ust szlakiem/chustą/maską może doprowadzić do grzybicy płuc bo oddychamy tym samym co wydalamy i jeszcze inne.

Co mnie interesuje, że jakiś 80 letni człowiek umarł? Jakby dostał zapalenia płuc to też byłoby ciężko. Dużo ludzi od czasu wybuchu pandemii było źle diagnozowanych. Info z pierwszej ręki - prykaz by przydzielać kowid bo za to była kasa.