Wpis z mikrobloga

Ej teraz tak na poważnie. Z córką rozmawiałem jak to w tej podstawówce z tymi maskami mają.
Na lekcji nie muszą ich nosić. Na przerwie na korytarzu muszą, na stołówce nie muszą. W szatni muszą. W szatni na wfie nie muszą.
Rozumiem, że podczas lekcji wirus nie wchodzi do klasy tylko robi zamieszanie na przerwach i w szatniach?
Dzieci wsiadające do autokaru masek nie zakładają czyli to ewidentnie miejscowy wirus, tak jak dzielnicowy ma swój rewir.

Niedługo rozszyfrujemy całkowicie tego śmiertelnego wirusa i zakończy się kopanie masowych grobów. Bo szczerze? Męczy mnie codzienny poranny widok, jak ide do pracy a służby sanitarne sprzątają ciała z chodników.

#koronawirus
  • 37
  • Odpowiedz
a z innych powodów nie było hospitalizacji dzieci...


@Adam_Prosty: Yyy a co to za "logika"?! To sa hospitalizacje ktorych znacznej czesci mozna uniknac dzieki szczepieniom. To nie sa hospitalizacje "zamiast".

Swoja droga fascynujacy jest brak zdolnosci do laczenia kropek przez szury. Torpeduja dzialania zmierzajace do ograniczenia skutkow epidemii i sa oburzone skutkami rozwoju epidemii.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake uważam że cała szopka covidowa jest przesadzona i wystarczy normalne postępowanie jak przy grypie. A sytuacja z maskami w szkole ma sens, bo tu chodzi o minimalizowanie przenoszenia wirusa pomiędzy grupami. Jak ktoś go wniesie to niech się zarazi ktoś z jego klasy, ale niech go nie wleką dalej. W teorii gdyby taka zarażona osoba pozarażała innych to wyłącza się jego klasę do zdalnego na 2-4 tygodnie a reszta szkoły może
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake Szumowski tak mówił bo jego ludzie jeszcze nie mieli maseczek na sprzedaż ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście że mają kontakt, ale zawsze warto minimalizować ryzyko.
Maski minimalizują zagrożenie, gdyby nasze społeczeństwo było odpowiedzialne i ludzie z karkiem nie chodzili do pracy i biegali po mieście to problemu by nie było, a tak to jest.
Całe szczęście że ten kowid ma tak niską śmiertelność bo by z nami
  • Odpowiedz
Yyy a co to za "logika"?! To sa hospitalizacje ktorych znacznej czesci mozna uniknac dzieki szczepieniom


@maniac777: zamienisz hospitalizacje z powodu covida na NOPy
sobie zgoogluj ile jest oficjalnie nopw na milion szczepień, dzieciaków masz 8 mln i sobie policz ile zabijesz...

Torpeduja dzialania zmierzajace do ograniczenia skutkow epidemii i sa oburzone skutkami rozwoju epidemii.


szczepienie dzieci niczego nie ograniczy! szczepieni zarażają się a potem innych tak samo jak nie szczepieni.
  • Odpowiedz
zamienisz hospitalizacje z powodu covida na NOPy


@Adam_Prosty: Znowu elementarny brak logiki u Ciebie. Jak juz to hospitalizacje z powodu covid mozesz zamienic na ciezkie nopy wymagajace hospitalizacji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleczynapewno92: Mój sąsiad, kuzyn mojefo ojca, mój wujek w szpitalu był pod tlenem, płuca zajęte w 80%, kuzyn pod tlenem w domu (kuzynka pielęgniarka). Jeden kumpel chorował w grudniu i do dziś czuję "posmak" w każdym posiłku
  • Odpowiedz
@porterhouse: Selekcja naturalna panie za dwa pokolenia będzie spokój jak da się odejść słabym jednostkom. Chcesz się chronić to się chroń. Ale wara ci od mojej prywatności
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: dla dzieci wirus to żaden problem

problemem są takie szopki uprawiane na dzieciach

załóż maskę zdejmij maskę, odsuń się od kolegi, zdejmij maskę - maksymalne #!$%@? umysłowe

dzieci potrzebują normalnego życia a nie #!$%@? tresury...


@Adam_Prosty: jeszcze gorzej z tym #!$%@? odkażaniem, które się nadal praktykuje na potęgę mimo udowodnienia że przenoszenie przez dotyk jest w zasadzie zerowe. Tymczasem cała szkoła cuchnie odkażaczami, a dzieciaki sobie niszczą dłonie tym
  • Odpowiedz
jeszcze gorzej z tym #!$%@? odkażaniem,


@enron: w sumie to jest super artument, pokazuje jak bardzo nienaukowo zachowują się Ci co twierdzą że wierzą w naukę :)

odkarzanie co chwila dłoni to kolejny objaw zbiorowej psychozy, obrzęd religijny czy zabobon, równie dobrze mogli by sypać solą przez lewe ramie... taki sam efekt by to odnosiło...

moje dzieciaki tez omijają te dystrybutory szerokim łukiem :)
  • Odpowiedz