Wpis z mikrobloga

SATS ARE THE STANDARD!

You’re not buying Bitcoin, you’re selling dollars. The dollar is going to zero. This is what hyperinflation looks like.

When looking at the Bitcoin price, it is fun to look at how it’s going up. This graph shows how the dollar’s value is eroding agains the satoshi, the smallest unit of Bitcoin.

https://satsusd.io

BITCOIN TO JEDYNA GLOBALNA WALUTA. AMERYKAŃSKIEGO $ ZASTĄPI NOWE S. CZY CI SIĘ TO PODOBA CZY NIE, BO BITCOINA NIE OBCHODZI TWOJA OPINIA I NIEZROZUMIENIE TEMATU, TAK JAK I TWOICH POPRZEDNIKÓW :P

Fiat ma coraz większą inflację. Bitcoin ma deflacxję. Popyt na bitcoina rośnie i będzie rósł co oczywiste. Matematyka jest prosta i nieugięta... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#kryptowaluty #bitcoin #pieniadze #inwestycje #gielda #technologia #inflacja #finanse
Opposition_Fuhrer - SATS ARE THE STANDARD!

You’re not buying Bitcoin, you’re selli...

źródło: comment_1631331242NUbWRlsNIfsuW0fkYsb129.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@lsh: Ale tam nie ma nic o dostępie do internetu, tylko np. o użytkowników sieci społecznościowych, których jest 66% populacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Zasięg telefonii komórkowej obejmuje prawie całą populację.
- Płacić można nawet bez netu

To żałosne co robisz
  • Odpowiedz
@lsh: I dalej fud. Bo masztów się nie stawia na terenach gdzie nie ma ludności. W górach, czy jakichś pustkowiach. Nawet w Polsce masz miejsca bez zasięgu netu.

DLATEGO NAPISAŁEM O DOSTĘPIE DO NETU POPULACJI A NIE POWIESZCHNI PAŃSTWA JEŁOPIE BO ONA JEST ISTOTNA
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: dobra widzę, że masz swoją wizję, ja mam swoją wiedzę.
Anyways za kilka lat wspomnisz mam nadzieję moje pisanie: bitcoin na drodze do światowej dominacji dojdzie nigdzie.
Zostanie albo czymś co internetowe nerdy będą zbierać jak mój ojciec znaczki, albo ciekawostką, albo trafi na śmietnik historii.

Oczywiście nie znaczy to, że ludzie na nim nie zarobią. Sam zarobiłem na spekulacji BTC więc nie widzę z tym problemu. Po prostu
  • Odpowiedz
Jaką wiedzę? Po kolei wszystko co tu #!$%@? było dementowane. Ty się nie opierasz o żadną wiedzę, tylko starasz się udowodnić z góry założoną tezę i mimo że jest błędna to nieudolnie próbujesz jej bronić.

@lsh: Tak na logikę janusz. Ciężko wprowadzać prawny obowiązek akceptacji waluty, przy czym przedsiębiorcy nie mieliby możliwości jej akceptacji.

FUCK LOGIC! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Opposition_Fuhrer - Jaką wiedzę? Po kolei wszystko co tu #!$%@? było dementowane. Ty ...

źródło: comment_1631347176uh0FdFmghlVKoQKz7P9Ua7.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: oczywiście że można wprowadzić obowiązek akceptacji, gdy nie ma możliwości takiej akceptacji.
Przecież nie zdelegalizowano dolara w Salwadorze, więc przedsiębiorcom to i tak wszystko jedno. Dostaną zapłatę czy to w btc czy to w dolarze.
  • Odpowiedz
@lsh: Ja #!$%@?ę. Jeżeli ktoś chce zapłacić za coś BTC to przedsiębiorca MUSI PRZYJMOWAĆ TAKIE PŁATNOŚCI! Nie może odmówić i powiedzieć, że akceptuje tylko USD :D

Tak samo jak w każdym państwie jest obowiązek akceptacji ich państwowej waluty i nie można jej nieakceptować.

Tak w Salwadorze jest prawny obowiązek przyjmowania płatności w BTC
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: Ale ja nie napisałem nigdzie nawet jednym słowem, że przedsiębiorcy nie będą akceptować płatności bitcoinem. Ani też nie postuluję, żeby nie przyjmowali takich płatności. Ba - sądzę nawet, że międzynarodowe korpo wykorzystają okazję, aby sprawdzić jak to wygląda w praktyce ( o ile wiem McDonalds zapewnił tam swoim lokalom bardzo mocne wsparcie w celu zebrania danych).

Problem tkwi gdzie indziej, i z góry przepraszam za użycie capslocka, ale chciałbym
  • Odpowiedz
Ale ja nie napisałem nigdzie nawet jednym słowem, że przedsiębiorcy nie będą akceptować płatności bitcoinem.


@lsh: Jak to nie?

oczywiście że można wprowadzić obowiązek akceptacji, gdy nie ma możliwości takiej akceptacji.

Przecież nie zdelegalizowano dolara w Salwadorze, więc przedsiębiorcom to i tak wszystko jedno. Dostaną zapłatę czy to w btc czy to
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: W sumie masz rację - tragicznie wręcz skróciłem co miałem na myśli. Założyłem po prostu, że przedsiębiorcy są gotowi naprzyjmowanie płatności w BTC, natomiast ze względu na słaby dostęp do bankowości wystąpi problem po stronie klientów.

Cofnę sie więc do tamtego posta i spróbuję jeszcze raz:
Poprzez 'brak możliwości akceptacji' rozumiem, że nie ma infrastruktury ( apki, internetu, software, czy czego tam po stronie klienta), a nie, że przedsiębiorca powie komuś 'wynocha z btc, przyjmuję płatności tylko w dolarze'.

spróbuję też powtórzyć posta, tak aby
  • Odpowiedz
@lsh: Ja Cię podziwiam że Ci sie chciało mu odpowiadać, bo on taką biedę intelektualną reprezentuje że nawet nie potrafi często czytać ze zrozumieniem. Co prawda nie zgodzilbym sie z niektorymi Twoimi odpowiedziami, ale bardzo fajnie że w kulturalny sposób przedstawiałeś argumenty.
  • Odpowiedz
@lsh: Ja Cię podziwiam że Ci sie chciało mu odpowiadać, bo on taką biedę intelektualną reprezentuje że nawet nie potrafi często czytać ze zrozumieniem.


@nastalSwit: Tak właśnie powinna wyglądać dyskusja(mam tu na myśli wypowiedzi @lsh ) aby podawać argumenty bez obrażania, krzyczenia, sądzę że @lsh: wygrał (òóˇ) i mimo że kocham bitcoin to @lsh ma dużo racji a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiekryszard: W jaki sposób jest najlepszy? Serio pytam, bo dotąd spotykałem się jedynie z argumentami, że jest pierwszy i największy, gdzie tu się nie zgadzam, że daje mu to jakieś gigantyczne szanse na wielką dominację.
  • Odpowiedz