Wpis z mikrobloga

po cholere wam się tak śpieszy? zjeżdżasz z drogi w prawo za kilka sekund? NIE wyprzedzaj rowerzysty jedzie szybciej niż myślisz i nie będzie w stanie wyhamować, droga hamowania jest zupełnie inna niż auta. Nie próbuj robić nic nerwowo i na chama nie uda się. Ścinanie zakrętu przed rowerzystom to też głupi pomysł. Wczoraj koleś chciał za wszelką cenę przejechać przede mną i ściął zakręt, jak to się skończyło? szyba #!$%@? w mak, maska i reflektor #!$%@?. u mnie? bark, kolano, kask, koło przód, kierownica resztę dowiem się jutro.
#polskiedrogi #wypadki #stopcham #samochody #rower
  • 10
@mati1990: Mati, a dzwoniłeś po policję? W takiej sytuacji warto jest zadzwonić po nich, bo masz podkładkę na swoją rację.

Generalnie to w polsce panuje jakieś dziwne przekonanie, że każdy rowerzysta to jedzie 15 km/h i "a zdążę przed nim". W zasadzie to nie dotyczy tylko sytuacji związanych z rowerami, bo w ruchu samochodowym jest to samo - byleby być ułamek sekundy szybciej, a potem okazuje się, że wyprzedzacz został dogoniony
coś ty #!$%@? #!$%@?ł


@mati1990: Sorki, ale prychłem srogo jak to przeczytałem xDDDDDDDDDDD
Podziwiam Cię za upór w tej ciągłej jeździe rowerem do roboty. Gdybym ja miał tak dojeżdżać, to albo bym wolał zmienić pracę, albo kupić sobie po prostu auto


@krabozwierz: zimą przy -15 mam przed oczami lato i trasę 500+, to mnie napędza. tak wiem trenażer załatwia sprawę ale w końcu po 10 latach chcę kupić kompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety rtx 3080ti tani nie jest więc trzeba na czymś oszczędzić