Aktywne Wpisy

BlackpillMonster +54
Bieda umysłowa polskich programistów na jednym obrazku.
Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.
A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
Typ zarobił pieniądze i co robi? To, co każdy biedak, któremu pierwszy raz w życiu coś zostało na koncie: natychmiast to p----------a. Bo pieniądze biedaka parzą w ręce. Muszą być wydane, pokazane, obfotografowane w garażu podziemnym i rozesłane znajomym w DMach razem ze specyfikacją odmawianą jak różaniec: skóry nappa, noktowizor, harman kardon, grzanie przód tył. Amen.
A teraz popatrzcie na lekarza i prawnika. Zawody, w których pieniądz
źródło: cea72c167f408801527742e4f7985153564fb2818b1ef55660bfe8b04cc50183
Pobierz
Reanef +237
I to jeszcze na odcinkowym na lewym z maksymalną. BMWiarze to podludzie. #samochody #motoryzacja #bmw
źródło: 1000029659
Pobierz




Mirki, pomocy. Chciałem sobie postawić Node-RED na SoM-ie Kinkan z OpenWRT na pokładzie jako OS-em, ale nie mogę sobie poradzić z instalacją Node.js.
Myślałem, że zrobię to z repozytorium OpenWRT jak człowiek, ale jak rozumiem byłem w błędzie. Kinkan jest oparty o architekturę MIPS 24Kc, a z tego co widzę na liście to ten pakiet nie jest kompatybilny z tą architekturą.
Jak zacząłem szukać to znalazłem ten temat który jak rozumiem potwierdza moje obawy, że na tym procku to nie pójdzie, co zresztą potwierdza lista wspieranych platform na Node.js'owym githubie.
I teraz pytanie do Was, ponieważ jestem początkującym lajkonikiem w tych sprawach:
1. Czy dobrze rozumiem całą sytuację?
2. Czy możecie polecić jakiś inny SoM/SoC oparty na kompatybilnej architekturze (ARM najpewniej) w podobnej cenie, na którym bym mógł postawić Node.js oraz jakiegoś Linuxa robiącego za router? Wymagania to 2xEth, WiFi oraz USB.
Wszelkie inne rady mile widziane, thank you from the mountain ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://forum.archive.openwrt.org/viewtopic.php?id=55457&p=1#p263650
pewnie da sie node-red skompilowac ale bedzie ciezki kawalek chleba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak kiedys cos budowalem na mipsy mialem ochote kompa przez
@Mr_Przyjemny: Niestety, ale też MIPS 24k - https://www.openhacks.com/uploadsproductos/ar9331_datasheet.pdf ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://www.friendlyarm.com/index.php?route=product/product&path=69&product_id=282
cos tu widze ze sa jakies paczki na to, choc na troche innego procka:
vhttps://discourse.nodered.org/t/nanopi-m4-node-red-install-difficulties/10048/12