Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki,
Co się u mnie w korpo odwaliło.
Chodzę w korpo ubrany "ala informatyk" ale trochę jak hipster, broda, okulary, długie włosy związane w kok, czarne eleganckie spodnie, czarna koszulka/golf i na to rozpięta koszula (czasem w kratę, bordowa, brązowa lub czarna). Dziś przełożony wziął mnie na rozmowę do swojego gabinetu. Podobna jedna z pracownic poskarżyła się do niego, że chodzę w tych samych ciuchach i przez to, uwaga uwaga, zapewne się nie myje (To jest hit, bo nie powiedziała, że śmierdzę tylko że zapewne o siebie nie dbam).
Wytłumaczyłem szefowi, że mam 10 czarnych koszulek, 4 czarne golfy i kilka bluz czarnych z tej samej firmy, koszule i spodnie mam też z jednej firmy, ponieważ mi się podobają i pasują mi.
Nie przeszkadza mi to, że wyglądam każdego dnia tak samo i nie potrzebuje mieć markowych koszulek. Wyglądam w casualowo-elegancko i czuje się w tym dobrze, dlatego nie zmienię.
Stąd moje pytanie:
- Dlaczego ten różowy pasek tak się do mnie przypierdzielił?
- Jak lekko zagrać na nosie jej?

#karyna #korposwiat #korpobitch
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Wolaj jak już ta lampucare wrzucisz przez okno,ciekawe czy będzie w locie coś jeszcze mamrotała.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast: powiedz jej że jesteś z biednej rodziny i wszystkie pieniądze wydajesz na hospicjum dla dzieci i teraz przez to że musisz kupić nową koszulę to mały Mariuszek nie spotka się ze Spidermanem.
  • Odpowiedz
  • 0
Steve Jobs zawsze chodził w czarnym golfie i czarnych spodniach... Zuckerberg w białym T-shircie i Jeansach...
  • Odpowiedz
@Wassimir: co. To tutaj to jest wyłącznie wina przełożonego. Możesz/powinieneś zgłaszać przełożonym co chcesz ("Piotrek nie myje zębów i na porannych spotkaniach bardzo od niego czuć", "Kamil strasznie dużo przeklina", "Ewelina w kółko plotkuje z koleżankami"), ale to od przełożonego zależy co z tą informacją zrobi. Może być że nic, bo tylko ty zgłosiłeś a on nie zauwazył problemu, może poczekać na odpowiedni moment, może Ci powiedzieć żebyś tam to
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast:

- Dlaczego ten różowy pasek tak się do mnie przypierdzielił?


Kompleksy/okres/hemoroidy/facet ją rzucił/odcinek serialu się źle skończył/milion innych powodów. Kobiet nie
  • Odpowiedz
@Wassimir: Nigdy w korpo nie idziesz załatwić "takich" spraw w cztery oczy. Powie, że ja zwyzywał, grozil i #!$%@? wie co a później slowo przeciwko slowu a to ona jest kobieta wiec wiadomo komu beda wierzyć.
@TenJedynyBast: Pisz maila do HR, że jesteś gorzej traktowany oraz pomawiany przez konkretną osobę, musiałeś odbyć bardzo nieprzyjemną rozmowę z przełożonym z powodu koloru rzeczy i stylu ubioru co uważasz za uwłaczające
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast: pytanie na portalu dla dzieci raczej mało odpowiednie, ale:

zrób dwie fotki i wywołaj, daj jej na biurko.

Jedną z mydłem i zestawem wszystkiego co masz do higieny idealnie ułożone w czyściutkiej łazience, choćbyś miał #!$%@? wynająć pokój w 5 gwiazdkowym hotelu żeby je
  • Odpowiedz
@TenJedynyBast: jak wiesz ktora to to normalnie, podchodzisz i mowisz "na #!$%@? sie #!$%@? do mojego ubioru? nawet nie moglas mi w oczy powiedziec tylko #!$%@? do przelozonego? tfu"

serio bym tak zrobil. publicznie albo prywatnie, jak wolisz
  • Odpowiedz