Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11mariom: no ale to już mowisz o paczkach. Paczek nie noszą listonosze tylko kurierzy. Z zewnętrznej firmy i w większości Ukraińcy, którzy nie ogarniają ¯\_(ツ)_/¯ jeśli masz paczkę z żabki do odbioru na poczcie to znaczy, że żabka nie miała już miejsca u siebie i ją przekierowali. A z następnymi dniami roboczymi chodzi o to, że kurier jeśli nie doręczy, to musi jechać z nimi z powrotem do WERu, nie może
. A jak są to taki jest zastany obowiązek listonosza


@Unik4t: Nie do końca, bo gdy jest duży gabaryt to nie musi brać. Miałem sporo takich skarg i zawsze były usprawiedliwione gdy napisałem, że "list" był za duży ¯\_(ツ)_/¯
nawet polecony? No nie sądzę. Polecony to polecony. Tak mi się przynajmniej wydaje.


@Unik4t: Nawet. Ludzie zamawiają listami buty czy kurtki zimowe xD Nie ma szans żeby LISTO-nosz z tym chodził. Pewnie nie ma tego jakoś wyszczególnionego w przepisach, ale to niepisana zasada, z którą liczą się przełożeni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Większość klientów na szczęście też, ale zawsze trafi się jakaś #!$%@? ludzka, której było żal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Creed-Bratton: no nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby zamawiać coś większego pocztą, tak czy inaczej. Nie to żebym ufał kurierom ale poczcie totalnie nie ufam xD
Mój kontakt z PP ogranicza się do niezbędnego minimum.
@Handyman: Podzielam #!$%@? tej zarzutki. Listonosz przyniosl mi wazny list, a do drugiego zostawil awizo i musialem #!$%@? sie przez spory kawalek do najblizszej placowki poczty gdzie dookola robia nowa droge chodniki wymieniaja i ogolnie jest wszystko rozpieprzone.
Ha tfu na listonoszy
@tabula_okrasa: Z pocztą jak jest każdy wie.
Jednak kwestia listonoszy...
U mnie latają na podwójnym gazie. Z rana podejrzewam, że robią jakąś flachę na start po czym ruszają w świat.
Ostatnio ich przyłapali. Skończyło się robienie flachy z rana, teraz jest robienie flachy w świecie.