Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ethics: Pretensje można mieć do PP, że zwiększa listonoszom rejony, dodaje im 'spam' i że pozwala na roznoszenie większych paczek jako listów poleconych. Na jednym z sąsiednich osiedli listonosz parkuje swoim prywatnym autem i wraca się w ciągu dnia do niego po kolejne listy. Oczywiście ryzykuje w ten sposób, ale i tak lepsze to niż taszczenie wielkiej torby przez cały dzień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@jos: to już nie jest awizo. I wtedy wszystko jest legitne - listonosz nie zabiera tego na rejon bonwie że nie zmieści się do skrzynki. A tylko przy poleconym ma obowiązek dostarczyć do rąk własnych. W przypadku takiego gówna z chin, wrzuca do skrzynki. Jak się nie mieści to po co ma to zabierać na rejon. To oczywiste.
Cały ból dupy jest o polecone. Jesteś w domu, czekasz, a popołudniu znajdujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@jadalny_kasztan: no weź mnie nie uruchamiaj.

Pewnego pięknego dnia, siedziałem w domu i czekałem na paczkę. Wiedziałem że mój listonosz ma chorą manię na awizo więc napisałem na kartce jaka jest definicja dzwonka do drzwi i informacje że jestem w mieszkaniu i czekam - przykleiłem to na skrzynkę.

Listonosz się pojawił, przepraszał, że nie bierze paczki na rejon i takie tam i wyręczył mi OSOBIŚCIE AWIZO XD.
Mogłem odebrać paczkę osobiście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Unik4t: pewnie czasem I tak jest.
Ja moge powiedziec jak jest u mnie.
Dwóch listonoszy roznosi przesylki -sądowe I urzedowę. I obaj od kilku lat maja #!$%@? I wrzucaja awiza Nawet jak w domu jest 6 osób to nie próbuje dostarczyc.

Mało tego czasem te spierdoxy potrafia zostawic u mnie awiza do kilku innych sasiadow!
Nie chce mu sie to tzn nie powinnien pracowac w tym zawodzie.