Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1520
Mirki co się dziś odwaliło to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojechałem sobie kulturalnie na zakupy do Lidla wraz z moją 3 letnia córką. Cały parking zawalony ale miejsca dla rodzin z dziećmi wolne więc wiele się nie zastanawiam i parkuję.

Wyjmuję spokojnie córkę z fotelika i słyszę lekkie poruszenie oraz rozmowę na mój temat. Mija dosłownie chwila a podbijają do mnie 2 babki (level 30-35?) oznajmiając, że to jest miejsce parkingowe jedynie dla MATKI Z DZIECKIEM a nie dla OJCA i jakim prawem w ogóle tu parkuję(ʘʘ). Były przy tym bardzo poruszone.

Odpowiadam bardzo spokojne, że to miejsce parkingowe dla rodzin z dziećmi a córka to moja rodzina więc korzystam.

Niespodziewanie do rozmowy wtrąca się trzecia Pani (level 50-58) dodając - obecni ojcowie są tacy nieporadni, że muszą wykorzystać już nawet uprzywilejowane miejsca dla matek z dziećmi xD

Dalej rozmowa przybrała nieoczekiwany obrót. Na spokojnie oznajmiłem Paniom a co w sytuacji gdy jestem ojcem samotnie wychowującym 3 letnia córkę? Usłyszałem, że nie mam prawa korzystać z takich przywilejów bo jestem MĘŻCZYZNĄ.

Dalsza rozmowa nie miała sensu ale panie stwierdziły, że dzwonią na policję (i chyba nawet to zrobiły xd). Z zakupów wróciłem policji nie było a jedynie pozostało moje zniesmaczenie z ww. akcji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Facet w tym kraju ma naprawdę przejeb### ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #grazynacore #dzieci #ciekawostki #lidl #gorzkiezale #przemyslenia #przegryw
Caracas - Mirki co się dziś odwaliło to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojechałem sobie k...

źródło: comment_1631212510Tae9YEow7IWog9GnhXXouq.jpg

Pobierz
  • 97