Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1518
Mirki co się dziś odwaliło to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojechałem sobie kulturalnie na zakupy do Lidla wraz z moją 3 letnia córką. Cały parking zawalony ale miejsca dla rodzin z dziećmi wolne więc wiele się nie zastanawiam i parkuję.

Wyjmuję spokojnie córkę z fotelika i słyszę lekkie poruszenie oraz rozmowę na mój temat. Mija dosłownie chwila a podbijają do mnie 2 babki (level 30-35?) oznajmiając, że to jest miejsce parkingowe jedynie dla MATKI Z DZIECKIEM a nie dla OJCA i jakim prawem w ogóle tu parkuję(ʘʘ). Były przy tym bardzo poruszone.

Odpowiadam bardzo spokojne, że to miejsce parkingowe dla rodzin z dziećmi a córka to moja rodzina więc korzystam.

Niespodziewanie do rozmowy wtrąca się trzecia Pani (level 50-58) dodając - obecni ojcowie są tacy nieporadni, że muszą wykorzystać już nawet uprzywilejowane miejsca dla matek z dziećmi xD

Dalej rozmowa przybrała nieoczekiwany obrót. Na spokojnie oznajmiłem Paniom a co w sytuacji gdy jestem ojcem samotnie wychowującym 3 letnia córkę? Usłyszałem, że nie mam prawa korzystać z takich przywilejów bo jestem MĘŻCZYZNĄ.

Dalsza rozmowa nie miała sensu ale panie stwierdziły, że dzwonią na policję (i chyba nawet to zrobiły xd). Z zakupów wróciłem policji nie było a jedynie pozostało moje zniesmaczenie z ww. akcji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Facet w tym kraju ma naprawdę przejeb### ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#polska #grazynacore #dzieci #ciekawostki #lidl #gorzkiezale #przemyslenia #przegryw
Caracas - Mirki co się dziś odwaliło to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pojechałem sobie k...

źródło: comment_1631212510Tae9YEow7IWog9GnhXXouq.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas przecież Lidl nie ma takich znaków. Jest znak, że miejsce parkingowe jest dla rodzin z dziećmi.

Nawet gdyby występowało takie miejsce, to raczej jest skierowane dla rodzica z dzieckiem. Jedyne miejsce parkingowe przeznaczone dla kobiet, to te dla kobiet w ciąży.

Zarzutów słaba, ale odpisałem ;-)
  • Odpowiedz
Dalsza rozmowa nie miała sensu ale panie stwierdziły, że dzwonią na policję (i chyba nawet to zrobiły xd). Z zakupów wróciłem policji nie było a jedynie pozostało moje zniesmaczenie z ww. akcji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Caracas: Trzeba było im zaśpiewać: Jestem kobietą Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie Wolna jak rzeka Nigdy, nigdy nie poddam się!
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy a nawet jeśli, to w przeciwieństwie do oznaczenia miejsca dla niepełnosprawnych taki znak nie jest w żaden sposób uwzględniony w przepisach i każdy może sobie tam wjechać i mieć wszystko w pompie, bo przecież go ani policja nie ukarze mandatem ani sm nie zholuje xD A przynajmniej tak mi się wydaje...
  • Odpowiedz
@Caracas: mieszkam w uk i korzystam przy zakupach z takich miejsc, bo czemu nie - dziewczyna pracuje popołudniami, więc razem z synem uzupełniamy lodówkę. I to ja o--------m grubych Johnów, że to miejsca dla rodzin, a nie dla ich spasionych dupsk :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: Tak samo np. na lotniskach - pokój dla matki z dzieckiem. Trzeba coś zrobić z tym nazewnictwem i wyplenić z-----y komunistyczny kult madki Polki na traktorze jeżdżącej i karmiącej w locie 5 bachorów. To nie czasy powojenne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: Po co się w dajesz w dyskusję z takimi idiotkami. Trzeba było powiedzieć, że mogą sobie nawet do papieża dzwonić i odwrócić się na pięcie.
  • Odpowiedz
@Caracas: gdyby zlikwidowac cale wsparcie dla kobiet w postaci socjalu i nie doplacac im do emerytur (lwiej czesci kobiet doplaca sie do emerytur spore pieniadze), to by wyszlo kto jest nieudolny i nieporadny na tym swiecie :)
  • Odpowiedz