Wpis z mikrobloga

Halo rowerowe świry ze #slask i #malopolska. Od zeszłego roku planuję jechać nad Velo Czorsztyn i w końcu się może udać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może znalazłby się jakiś równie szalony i gupi śmiałek do wspólnej przejażdżki? Teoretyczny termin odbycia: przyszły łikend, ewentualnie można jechać w ciągu tygodnia, jeżeli komuś pasuje.Tempo oczywiście spacerowe :D
https://www.komoot.com/tour/470096843?ref=wtd
#szosa #rower
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mała aktualizacja:
Obecna trasa uwzględnia maki w Nowym Targu na 117 kilometrze oraz w Żywcu na 295 kilometrze, po drodze pewnie będzie masa Orlenów i tym podobnych :D Objazd Czorsztyna, tak jak były wskazania: na odwrót, od strony południowej. Trasa powrotna omija Kocierz, za to jazda przewidziana w stronę Żywca (w wiadomym celu), a następnie Porąbki i Kętów po płaskim.
Najważniejsza kwestia: pogoda. Aktualnie prognoza pokazuje przelotne opady deszczu, ale widzę że
  • Odpowiedz
@Limon2g: No właśnie nie mam pojęcia o której :D Na pewno trzeba będzie wcześnie rano jechać, wstępnie 5:00 mógłbym ruszyć, chyba że ktoś woli o noc zachaczyć :D Generalnie jestem się dostosować do potrzeb innych osób ;D
  • Odpowiedz
@arbuzo: No to teoretycznie mi by zeszło półtorej godziny na dojazd, czyli 6:00 odbiór @Limon2g w Zatorze, a 6:30 w Wadowicach. Objedziesz 90 kilometrów w trzy i pół godziny? Ponownie zaznaczam: TEMPO SPACEROWE :D Jak wyjdzie średnia 25 na całość to będzie bardzo dobrze :D
Ewentualnie, myślałeś o pociągu do Papajowa?
  • Odpowiedz