Wpis z mikrobloga

Halo rowerowe świry ze #slask i #malopolska. Od zeszłego roku planuję jechać nad Velo Czorsztyn i w końcu się może udać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może znalazłby się jakiś równie szalony i gupi śmiałek do wspólnej przejażdżki? Teoretyczny termin odbycia: przyszły łikend, ewentualnie można jechać w ciągu tygodnia, jeżeli komuś pasuje.Tempo oczywiście spacerowe :D
https://www.komoot.com/tour/470096843?ref=wtd
#szosa #rower
  • 46
via Android
  • 0
@Limon2g Jeśli jesteś tym za kogo Cię mam to dasz radę. Jak ja przejechałem 500, to wszystko jest w zasięgu twoich nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więcej, to znaczy ile, bo osobiście przez własne #!$%@?, wolałbym żeby to była raczej niewielka grupa xD
@guru8: Czemu mnie takie głupie pomysły przyciągają xD Jak bym przynajmniej 200km w tym roku zrobił to bym szedł w ciemno, ale nasze 150 z wekkendu to jest chyba najwięcej ile zrobiłem przez ostatnie 3-4lata xD

Więcej, to znaczy ile


Jak są już tak z 4 osoby to się przyjemnie jedzie i jest śmieszkowanie :D
via Android
  • 1
@Limon2g Jak bym nie robił gupich pomysłów, to dalej bym jeździł 100 km max. Osobiście rzuciłem się na 500+ mając rekord 200 kilometrów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a swoje ważę, rower też i nie jestem za szybki :D

@againcognito Dawaj też, będzie fajnie ;D


Ciiiii! Powoli ją urobię ( ͡° ʖ̯
@guru8: No ja bym się nawet chętnie skusił, zwłaszcza że też mam podobną trasę w planach (tylko z delikatnym odbiciem na pstrąga w Mizernej ;)). Tylko ja startowałbym z Rybnika, więc musielibyśmy się np. w Wadowicach umówić. No i z powrotem też bym odbił przed Żywcem albo w Andrychowie (jak siły pozwolą ;). W razie czego jeden dzień urlopu mógłbym może poświęcić albo ruszyć w sobotę tak żeby w spotkać się
@arbuzo: No i takie podejście mi się podoba :D Jak coś to zawsze mógłbyś pociągiem podjechać, o ile istnieje taka opcja. A z resztą wiadomo, że nie będę wymagać startu z jednego konkretnego punktu, tylko się będzie ochotników zgarniać po drodze, a poza tym zawsze można lekko trasę zmodyfikować. Druga sprawa, że faktycznie Kocierz odpada, powrót najprawdopodobniej w stronę Międzybrodzia Żywieckiego, a później na Kęty
@MordimerMadderdin: @Limon2g: Dobra, Kocierz