Wpis z mikrobloga

Tak się ostatnio zastanawiałem dlaczego p0lki tak często zachowuja się w oschły, nieprzyjemny sposób. Czy to w pracy, w szkole, na studiach, zapewne każdy z was został potraktowany przez przeciętną lub poniżej przeciętnej z wyglądu/intelektualnie p0lkę jak śmieć, czereśniak, w zasadzie bez powodu.
Każdy kojarzy to złośliwie lekceważące, beznamiętne, chłodne, pełne wzgardy p0lkowe spojrzenie.
Dlaczego p0lki w takim razie się tak zachowują? Dlaczego bywają tak biernie agresywne i niemiłe?
Mam kilka teorii:
1. To sposób na odgonienie od siebie spermiarzy... Jak wszyscy wiemy spermiarstwo to plaga tego kukolandu. Gdy spermiarz ujrzy na twarzy dziewczyny uśmiech, to często pomyśli, że jest nim zainteresowana. Robią to po prostu, aby niskiej jakości genetycznej robak się nią nie zainteresował. DLA CHADA TO!!!1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Leczenie psychiatryczne - mężczyźni rzadziej niż kobiety szukają pomocy u specjalisty. p0lki znacznie częściej leczą się psychiatrycznie na depresję, zaburzenia osobowości. Z moich obserwacji (przeglądanie for na temat depresji, nerwicy, filmy na yt kobiet itd) kobiety bardzo często biorą leki pierwszego rzutu tj. SSRI - zbijają one emocje, te pozytywne jak i negatywne. W skrócie robią z człowieka coś a'la warzywo, zombi z kamienną twarzą.
I tak właśnie p0lki wyglądają - wieczny biczfejs wyrażający pogardę ( ͡ ͜ʖ ͡) Być może to też jest tego przyczyną?
3. Najzywklejszy wpływ mediów, koleżanek, inzdagramów, zbanczatów i innego internetowego gówna - tak, przez masę atencji pierniczy im się w głowach i myślą, że są lepsze i nie zasługujesz na ich szacunek. Masz się wykazać albo wyglądać!
4. To może też być wina wychowania przez matki - ojciec kukoldzik służący głównie do zarabiania, przez co ma ograniczony kontakt z córką + dominująca wiecznie najmądrzejsza maDka, która zawsze ma rację. Ojciec ma mało co do gadania, zmęczony pojawia się w domu jedynie na kilka godzin i idzie zapierniczać z powrotem. W umyśle młodej dziewczyny tworzy sie obraz mężczyzny p0laka r0baka, który jest po prostu gorszy i służy jako dostarczyciel zasobów, niewolnik pracujący dla czicgodnej pani.
Co wy o tym myślicie? Mam wrażenie, że dziewczyny jeszcze 10 lat temu były znacznie bardziej uprzejme, łagodne, wręcz bardziej ludzkie. Przykro na to patrzeć, it's over for nieznalazldziewczynydawnotemucels ()
#logikarozowychpaskow #p0lka #przegryw #blackpill
  • 32
@superTERKA: to taktyka obronna. My brzydkie zawsze byłyśmy wyśmiewane i obrażane przez płeć męską. To doświadczenie wykształciło w nas postawę odstraszającą facetów by wiedzieli, że teraz będziemy się bronić przed ich pogardą. Jeśli jestem miła to później trudniej mi odpowiedzieć na zaczepki typu "ej pasztecie, która godzina?". Jeśli od początku przyjmuję postawę na "skunksa/jeża" to później bez problemu odpowiadam mu bluzgami.
@Kebab_po_browarze: koliege drogi, słyszałem o takich przypadkach, ale nie zdarzyło mi się to nigdy. Może i całe szczęście. Najczęściej chyba zachowują się tak femoidy, które chcą otrzymać jakiegoś rodzaju korzyści, mogą być też zainteresowane w sposób romantyczny, ale jeśli nie otrzymają wystarczająco atencji, to ząłącza im się wtedy tryb chamstwa. Żeby się odpłacić hahaha
Bo wiesz, ich uśmiech, to jak uśmiech bombelka... bardzo cenny ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@superTERKA: Polacy generalnie mają nieprzyjemne miny! Uśmiech to nie jest domyślna opcja na polskich ulicach. Niezliczę ile razy szłam sobie po ulicy z lekkim uśmiechem na ustach i spotykałam się że spojrzeniami wyrażającymi mieszankę zdziwienia i dezaprobaty albo zachichotałam czytając coś fajnego w telefonie / w książce (w busie, pociągu, tramwaju) po czym ludzie zaczęli obserwować mnie jakbym właśnie wykrzyknęła Allahu Akbar xD.

Co do prewencyjnego odgonienia spermiarzy pozwól że podzielę
@konopiapolska: jakby były miłe to bym się ucieszył, bo dosyć rzadkie to zjawisko.
Aaa, no i zauważyłem, że te dziewczyny które były miłe (na studiach akat) to były zajęte albo zaręczone. Najwidoczniej coś te wolne p0leczki bywają zakompleksione i w taki sposób sobie podbijają EGO, bo wiesz... bycie miłym to nie dla każdego! Musisz sobie na to zasłużyć wyglądem albo specjalnym traktowaniem p0leczki!
A chłopy to wiedzą jak się zachować -
@superTERKA: Mam dokładnie takie same doświadczenia. A w tym kraju to naprawdę idzie się zakochać w dziewczynie którą znasz pięć minut tylko dlatego że jest dla ciebie miła i nie traktuje cię od samego początku jak śmiecia, tym bardziej jak jest ładna. Ten fakt sam w sobie świadczy jak bardzo niestandardowe jest to zachowanie.
Generalnie zgadzam się co do pierwszej teorii o odstraszaniu spermiarzy. Różowe na grupkach na FB nawet to
@superTERKA: Wydaje mi się że tak z 10 lat temu dziewczyny były bardziej naiwne. Teraz są tak samo cwane jak faceci, lub nawet bardziej cwane od facetów. Uśmiechu w PL nie zaznasz, taki mamy kraj ;) zapraszam jechać gdzieś za PL i na ulicach jest dużo szczęśliwych ludzi. A i myślę że masz po trochu racji w każdym punkcie ;) strach pomyśleć co będzie za 10lat
Dlaczego p0lki w takim razie się tak zachowują? Dlaczego bywają tak biernie agresywne i niemiłe?


@superTERKA: moja teoria - kwestia wiecznego ulgowego traktowania i tego ze nigdy takiej nikt nie #!$%@? za zachowanie nieakceptowalne. Czesto u dziewczynek przechodzi bez slowa cos, co u chlopcow by nie przeszlo.

Leczenie psychiatryczne - mężczyźni rzadziej niż kobiety szukają pomocy u specjalisty.


@superTERKA: co nie znaczy ze maja mniej zaburzen

leki pierwszego rzutu tj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
moja teoria - kwestia wiecznego ulgowego traktowania i tego ze nigdy takiej nikt nie #!$%@? za zachowanie nieakceptowalne.

@DryfWiatrowZachodnich: albo po prostu w zamian za grzeczne zachowanie nastolatki doświadczają catcallingu i uczą się że lepiej jest być niemiłym i obcesowym, niż narażonym na komentarze i sytuację w którym dziewczyna czy kobieta czuje się zagrożona.

Czesto u dziewczynek przechodzi bez slowa cos, co u chlopcow by nie przeszlo.

@DryfWiatrowZachodnich: od dziewczynek
@mala_rybka: ogolnie to masz racje. Dziewczynkom wiecej sie wybacza, ale z drugiej strony ich gama dopuszczalnych zachowan jest mniejsza, z tym ze to dziala tak ze dziewczynka z nietypowymi zachowaniami jest dziwadlem, a chlopak przestaje byc chlopakiem (to mityczne robienie z chlopcow mezczyzn...).

Na szybko myslac, najlepiej wszystkich traktowac jak ludzi, bez zadnego poblazania bo plec, komentarzy bo plec, przepuszczania w drzwiach i traktowania jak idiotki bo plec ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DryfWiatrowZachodnich: przedstawiciele obu płci mieliby niezła lekcje życia gdyby zostali potraktowani jak przedstawiciele tej drugiej płci ¯\_(ツ)_/¯.

Z jednym nie do końca się zgodzę. Byłam dziewczynką niezachowujacą się jak dziewczynka i wielokrotnie słyszałam wręcz że muszę być lesbą i że nie jestem kobietą z naprawdę błahych powodów (lista obejmuje obcięcie się na krótko, nie dość częste noszenie spódnic, nie dość szybkie proponowanie herbaty gościom, ścinanie mleczy kopniakami w komunijnej sukience i