Wpis z mikrobloga

Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak mniej więcej między fejkiem z alie a promocją w media markt(70 zł). Generalnie nie spodziewałem się wiele, ale że allegro ma fajny system zwrotów to postanowiłem zamówić. Jak się okazało zamówiony case jest źle zrobionym kejsem ala gówno za 10 zł z alie. Oczywiście wystawiłem odpowiednią ocenę wraz z komentarzem, że opis jest nieprawidłowy i sprzedają podróbki. Następnie cały sklep zgłosiłem allegro. Dzisiaj dosłownie przed chwilą dzwoni do mnie Pani z tego sklepu, najpierw tłumacząc mi, że jest to ZAMIENNIK XD gdzie wyraźnie w opisie aukcji widnieje producent Apple. Wyśmiałem ją, a ta dalej „co by pan powiedział, na zwrot pieniędzy i produkt zostaje u pana” to powiedziałem, że dzisiaj to ja to odsyłam już to coś i mam już mam zwrot wygenerowany. Bardzo ją to poruszyło i postanowiła spytać się, czy za 50 zł usunę komentarz xDDDDDD po tym już nie wytrzymałem, powiedziałem, że nie wspieram oszustów i się rozłączyłem.
Sklep na Allegro to Bowiarmy. Nie kupujcie ze sklepu Bowiarmy. Sklep Bowiarmy sprzedaje nieoryginalne produkty.

Właśnie podczas pisania tego wpisu dostałem smsa(skrin w komentarzu)
#allegro #oszukujo #scam #bekazpodludzi
broq - Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak m...

źródło: comment_1631174761CXlherqoxAitcJYnWouFjK.jpg

Pobierz
  • 246
@broq: Proponuje jeszcze markerem napisac na zwracanym case'e "podrobka". A jak juz wyczyscisz allegro ze wszystkich podrabianych case'ow, to proponuje mi pomoc z podrabianymi padami do PS3 ;)
@broq: cos podobnego mialem. Chcialem kupic produkt z allegro, polski prpdukt, opis fajny ale brak bylo informacji jak to czyscic bo wykonany zninnego materialu niz u wszystkich innych. Wyslalem zapytanie do sklepu i obserwowalem caly czas produkt czy opis dodadza, ale tez konkurencje. Ostatecznie po ponad miesiacu postanowilem zaryzykowac i kupilem kilka sztuk od tego producenta na próbę, oraz jakies 50 od konkurencji. To co przyszlo okazalo sie dobrze wykonanym produktem
bo już zmienili xD zobacz wyżej jest screen gdzie w producent jest "APPLE"


@Bosser: przy innym kolorze - ja wiem, że to pewnie ta sama tandeta, ale bądźmy poważni - jeśli coś się komuś zarzuca, to się to dokumentuje.
@Hub99ert: > ale co w tym złego? Myślisz, że case od Apple’a jest jakiejś niesamowitej jakości?

nie, mysle, ze sa podobnej jakosci, tak samo jak i iphony, imac i inne sprzety od appla. Chodzi mi o to, ze najpierw ktos sie daje wyruchac na sprzet za 5k bo ma znaczek jablka, a nastepnie zydzi 100zl na case :P
@piwakk @max1983 : kupujesz audi a6 3.0 i montujesz gaz - co ja w tym widze zlego? No to, ze masz mocno ponadprzecietne auto, tylko, ze nie stac cie na utrzymanie i robisz znow z niego przecietne auto. Dalej to bedzie audi a6 wiec szpan jest ale jednak gaz zalozony bo troche drogo
@93michu93 xDD ależ debilna logika. Czemu zakładasz, że gaz to nie stać na utrzymanie? A może pomyśl, że gaz to niższe koszty użytkowania. A co z ludźmi kupującymi silniki cztero czy pięciolitrowe i zakładanie gazu? To dopiero biedaki co nie?
@broq: Rok temu inna firma mi proponowała 100zł za usunięcie komentarza, ale się nie godziłem i mówiłem że chce 1k pln :D jakieś 3 miesiące temu udało się wynegocjować 300zł za usunięcie komentarza :D
kupujesz audi a6 3.0 i montujesz gaz - co ja w tym widze zlego? No to, ze masz mocno ponadprzecietne auto, tylko, ze nie stac cie na utrzymanie


@93michu93: A jak montuję fotowoltaikę w domu + pompę ciepła, to też z biedy, bo mnie na prąd nie stać? Ktoś inwestuje, by oszczędzić w przyszłości. Jego wybór, gdyby go nie było stać na benzynę, to na instalację za 5-7k PLN tym bardziej.
@magicznyfred: ale nie widzisz roznicy pomiecy fotowoltaika + pompa ciepla, a auto z ponadprzecietna moca, ktora obnizamy bo taniej?
Widze, ze wiele wykopkow sie nie zgadza tylko odpisujecie w formie ataku, a nie przedstawiacie jakiegos argumentu.
Wg. mnie tak jak pisalem wczesniej - kupujemy audi a6 3.0 i montujemy gaz wiec obnizamy jego moc to tak jakby kupic kompa za 10k i wykrecic mu karte graficzna bo za duzo pradu by
ale nie widzisz roznicy pomiecy fotowoltaika + pompa ciepla, a auto z ponadprzecietna moca, ktora obnizamy bo taniej??


No nie widzę...

@93michu93: Miałem 3 auta w gazie. Jedno z nich było "mocniejsze" (2.0Turbo) - za gaz płaciłem w miesiącu okolice 800-1000PLN, za benzynę buliłbym okolice 1600-2000PLN. Oszczędzałem więc okolice 10.000 na rok. Co z tego, że mi ubywało te 2-3% mocy?( ͡° ͜ʖ ͡°). Wadą było, że
Co z tego, że mi ubywało te 2-3% mocy?


@magicznyfred: w sumie nie googlowalem tego, ale myslalem, ze straty sa wieksze ok. 10%?
Google mowi, ze strata 4%, moze nie za duzo ale i tak dalej wydaje mi sie smieszne wkladanie gazu do takiego auta :P
Wczoraj doszło do mnie etui od nich, wystawiłem negatywna opinie dla sprawdzenia waszego sposób, a nóż zarobię ale nie dzwonili , wiec ten sposób raczej już spalony.
@Nieszkodnik: skoro wiecie ze to tandeta to nie kupujcie na Allegro tylko w iSpot i nie będziecie mieć takich problemów, ale nie bo wolisz być Polakiem cebulakiem i wyżydzic kasę za usunięcie opinii… to moja opinia … ciekawe czy jakby ci się zepsuło etui z iSpot to tez byś robił gowno burze w internecie nic z tego nie mając….