Wpis z mikrobloga

zaczynam kolejny remont, uzbieralem juz prawie wszystko, moge podac koszty na sam koniec remontu, w komentarzach zdjecia od czego zacząłem wiem ze jeszcze mnostwo przedemna ale obecny stan motocykla napełnia mnie nadzieją, celem projektu jest zrobienie wsk jak najtaniej co narazie idzie dobrze
#motocykle #remontujzwykopem #motoryzacja #prl #wsk #125 #zabytki
antekstr - zaczynam kolejny remont, uzbieralem juz prawie wszystko, moge podac koszty...

źródło: comment_16310866522htjOrhVN3OhUBKcyodNXm.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@antekstr: ja mogę podać koszty remontu 175 która kiedyś miałem wyszło około 4000zl, piaskowanie i malowanie wszystkich elementów, tłok anodowany, szlif cylindra, korba wzmocniona, regeneracja wału, szkielkowanie silnika, malowanie, siedzenie remontowane, zapłon CDI 3 fazy, nowe opony mitas. No ogólnie wszystko na gotowo. Mnóstwo roboty, chyba z rok robiłem w wolnych chwilach, setki rzuconych k---w i pokaleczonych palcy. Nie liczę opinii rzeczoznawcy i kosztów rejestracji bo to dodatkowe 500zl. Ogólnie
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: ja kupolem to wszystko oprocz kol za 700, udalo sie silnik z kolega w barterze, koła polskiego producenta kupilem w cenie hurtownika wiec 300 z oponami i kolega mi to zaplotl, malowac bede sam wiec caloxc zamknie sie w 1500-2000 jak doinwestuje wiec to chyba dobrze
  • Odpowiedz