Wpis z mikrobloga

Lubię wykopkowe historie miłosne, to i ja raportuję, że z greckich wakacji wróciłam zapierścieniowana ʕʔ

Po roku pisania na Mirko i stalkowania się na nocnej, 3,5 latach związku pora na kolejną przygodę! Jeszcze wyczekam te dwa i będę mogła przytyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zdjęcie z Korfu, ale nie, nie Cape Drastis :D Najpierw mi mój wykopek kazał prawie umrzeć na dzikiej plaży, do której schodzi się linami i drabinami XD

Niebieskie paski to najlepsze chłopaki ( ʖ̯)

A, no i: dłoń odwodniona, paznokcie maluję sama i już trochę przed wyjazdem, a pierścienie, które mi się podobają wysłałam mu kilka miesięcy wcześniej, więc tym bardziej jestem zachwycona, niespodzianką było, który wybierze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #chwalesie #grecja #korfu #podroze #podrozujzwykopem #zareczyny #randkujzwykopem
lunaria - Lubię wykopkowe historie miłosne, to i ja raportuję, że z greckich wakacji ...

źródło: comment_16309294461WAzHkvAlNXVnsLOl1Nc3S.jpg

Pobierz
  • 99
@BrianEno a widzisz, wszechświat wyczekał odpowiednią chwilę, ja wrzuciłam zdjęcie włosów chwaląc fryzjerkę, on mi skomentował, że mam się się z nim hajtnąć, ja mu odpisałam, że my to się powinniśmy chyba znać z uczelni (po tagach kojarzyłam go wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º)) i tak to właśnie ze skubańcem ślub planuje. Co jak co, ale co sobie postanowi to ma :D