Wpis z mikrobloga

  • 207
Lubię wykopkowe historie miłosne, to i ja raportuję, że z greckich wakacji wróciłam zapierścieniowana ʕʔ

Po roku pisania na Mirko i stalkowania się na nocnej, 3,5 latach związku pora na kolejną przygodę! Jeszcze wyczekam te dwa i będę mogła przytyć ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zdjęcie z Korfu, ale nie, nie Cape Drastis :D Najpierw mi mój wykopek kazał prawie umrzeć na dzikiej plaży, do której schodzi się linami i drabinami XD

Niebieskie paski to najlepsze chłopaki ( ʖ̯)

A, no i: dłoń odwodniona, paznokcie maluję sama i już trochę przed wyjazdem, a pierścienie, które mi się podobają wysłałam mu kilka miesięcy wcześniej, więc tym bardziej jestem zachwycona, niespodzianką było, który wybierze ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #chwalesie #grecja #korfu #podroze #podrozujzwykopem #zareczyny #randkujzwykopem
lunaria - Lubię wykopkowe historie miłosne, to i ja raportuję, że z greckich wakacji ...

źródło: comment_16309294461WAzHkvAlNXVnsLOl1Nc3S.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@lunaria wspaniała ta historia taka romantyczna no i paznokietki cudowne daj na goło jak stoisz a puźnie jak stupkami dotykas, muszelek i se włosy mierzwisz na skałach pszy zachodzie słońca figlarnie zerkajonc na obiektyw
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@bomba4 hahahahahahah, a to taki sportowy abstynencki świr się teraz zrobił, jak to ludzie się zmieniają XDDDDDD ale skoro co dekadę tak się zmienia to nie wiadomo jak się skończy 40 XD jak skończy pracę to to pewnie będzie czytał, ciekawe czy pamięta XD
  • Odpowiedz