Wpis z mikrobloga

Drogie Mirunie, pijcie kompot z #samolociara !

1) Dzisiaj mam pierwszą samodzielną zmianę jako Crewing Officer;
2) Wczoraj zdałam ostatni test online z mojego kursu na Flight Dispatchera (dyspozytora lotniczego)...

... A to oznacza, ze w tę sobotę lecę do Miami na 2 tygodnie w celu dokończenia kursu ()

Ktoś był w #miami #usa i poleci coś do zobaczenia/kupienia na miejscu?

#lotnictwo #nauka #szkolenia

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą. Aktualnie szkolę się na amerykańską licencję dyspozytora lotniczego.
Ag90 - Drogie Mirunie, pijcie kompot z #samolociara !

1) Dzisiaj mam pierwszą samo...

źródło: comment_1630918704mskIsRxMnY0eyW87tW4bwG.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ag90: gratuluję. Praca marzeń prawie że ;) tylko weź pod uwagę promieniowanie. 60x tło. Więc jak panujesz dzieci mieć to może to mieć wpływ ;)
  • Odpowiedz
@Ag90 polecam espaniola way na south beach, oczywiście warto się przejść na Ocean Driver. Imprezowo? To warto zaliczyć pool party przy mountain blue, wieczorem klub LIV, a jeśli wolisz "czarne" klimaty to Story.
  • Odpowiedz
@Ag90: gratulacje !
Oprócz klasyków jak Miami Beach polecam poszukać perełek jak mieszkanie Dextera (serial).

Warto zrobić sobie nieco dłuższe wycieczki jak przylądek Canaveral (i muzeum NASA - robi wrażenie !). Z kolei na południe Key West.
  • Odpowiedz
South Beach i promenada Ocean Drive. Biltmore Hotel w dzielnicy Coral Gables -- lunch albo drink w restauracji przy basenie. Jak masz czas i interesuje cię przepych to jedź drogą Intracoastal na północ do Palm Beach. Wiele ogromnych willi oraz Trump w Mar-a-Lago po drodze...
  • Odpowiedz
@Ag90:
Hej, również tam tzn. na Cov Uni studiowałem, wraz zreszta z żoną, a następnie przez kilka lat pracowałem. Potem przenieśliśmy się ale od czasu do czasu jeszcze odwiedzamy i trochę się kręci łezka bo spędziliśmy tam tj. w Cov dobre 7 lat życia.
Pozdrowienia i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P. S. Nie zamarznij w katedrze podczas odbierania dyplomu.
  • Odpowiedz
@adriano30: > @Ag90: byly dom Versace gdzie go zabito. Przy tym polecam obejrzec serial American Crime Story sezon z Versace plus serial Dexter ktory rozgrywa sie w Miami, zawsze to fajnie znalezc sje gdzies gdzie krecili cos co sie oglądało ;)

@adriano30: Normalnie, co za rzeczowa i konkretna podpowiedź. Wiadomo, że zarąbiście jest się znaleźć w miejscu gdzie kręcili coś oglądanego.
  • Odpowiedz
@Ag90: Uber i Lyft potrafią mieć bardzo zmienne stawki w zależności od popytu, wiec najlepiej mieć obie apki i sprawdzać w danym momencie, gdzie jest taniej. No i Lyft pewnie będzie miał jakiś darmowy przejazd na początek jak wcześniej nie korzystalas
  • Odpowiedz