Wpis z mikrobloga

Patrząc na ostatnie ceny mieszkań , czy ceny lepszych samochodów stwierdzam , że jak ktoś nie ma spadku po babci albo bananowych rodziców to nie wyjdzie na swoje do końca świata
  • 152
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zawsze możesz kupić mniejszy dom i mniejsze auto.

Czemu dom musi mieć 400m i auto to nowe Porsche.

Nie możesz kupić sobie namiotu i rowera, #!$%@? pokolenie wszystko by checli a robić się nie chce.

@300px: w Gdańsku dom 150m + 14a działka 2.5mln xD msc rata kredytu na 30lat to 13k, #programista15k może co najwyżej klamki polizać
  • Odpowiedz
@Holololo: ja Ci powiem lepiej :) po 20 latach od napisania testamentu przez moich dziadków i po ich śmierci odezwali się moi wujkowie, którzy nawet nie wiedzieli jak wyglądam xD i upominają się o zachówek po mieszkaniu dziadków... sprawa już jest w sądzie, 2 prawników wynajętych do obrony bo chodzi o grubszą sumke
  • Odpowiedz
@Smol_PP: A #!$%@? niech stracę. Masz jakiś ewidentny problem i tylko mnie w tym utwierdziłeś xD nie potrafisz na spojrzeć szerzej na świat albo czerpiesz przyjemność z zaczepiania ludzi w internecie
  • Odpowiedz
Mam problemy z sobą? ( _)

xD

Nie. Nie mam problemów z sobą.


@Smol_PP: Kim jesteś żeby sam siebie zdiagnozować? Chodziłeś na psychoterapię przynajmniej na 10 sesji i pytałeś psychoterapeuty o takie rzeczy? Na pewno cię nie skłamał? tutaj jestem pewny że masz problem ze sobą bo każdy go ma, jedni są świadomi / chcą to zmienić inni wypierają i robią z siebie boss'a kartelu
  • Odpowiedz
czerpiesz przyjemność z zaczepiania ludzi w internecie


@sudosu: ja czerpię tą przyjemność właśnie cię wciągając w moją dyskusję i zaczepiając cię ( ͡º ͜ʖ͡º) XD przepraszam nie mogłem się powstrzymać

Bardzo lubię zaczynać #!$%@? dyskusję rozwijać merytoryczne treści i pokazywać jakie problemy mam ze sobą, jest to #!$%@? moja pasja ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudosu: No to rozwiń ten swój pierwszy komentarz proszę i rozwieje wszelkie wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jak na razie to widzę damage Control jakiś uprawiasz. Rzucisz ogólnikowe haselko a jak ktoś powie sprawdzam to się zacząłeś pultac zamiast rozwinąć.
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota:

Czyli jednak sadyzm, i jeszcze napisz dlaczego tak ma być bo jestem ciekaw.

Gdzie tu sadyzm? Lęk przed śmiercią jest naturalny. Tak ma być, byś nie wykręcił magika.

Żadna niespodzianka, nie będzie niczego jak
  • Odpowiedz
  • 0
Tak czytam komentarze do tego wpisu to nie jest jednak źle. Co drugi widzę tu zarabia po 10-20k na łapę to o jakiej biedzie wy mówicie.

  • Odpowiedz