Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Nikita_Mazepin: spójność straciło najbardziej, gdy okazało się że można budować torpedy nadświetlne ¯\_(ツ)_/¯
Kilka takich zamiast xwingów i żadna flota by się nie ostała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Nikita_Mazepin: Obejrzałem w kinie dwie pierwsze części i odpuściłem trzecią, szkoda mi było zdrowia. Szkoda, taki Mandalorian pokazał, że GW wciąż mają potencjał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nikita_Mazepin: 7 i 8 bardzo fajny powrót SW po okropieństwie jakim były prequele. Szczególnie 8 coś ciekawego zaczęła z postaciami robić od strony emocjonalnej.

Niestety 9'tka to był dramat i okropny film, który miał tylko za zadanie jechać na nostalgii fanów.
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: Z tej nowej sagi to kretynizmy aż wylewają się z ekranu, galop po statkach, latanie po kosmosie siłą mocy (XDD), panienka która pierwszy raz ma miecz świetlny w rękach spuszcza łomot wyszkolonemu typkowi i tak dalej. No i wojnę można wygrać miłością czy coś.. no żenada..
  • Odpowiedz
@Kulek1981: bylo cos takiego w eu, w dark empire więc mozna by sie doszukiwac podobienstw (np klon palpatine'a tez tam byl) ale i tak ten komiks lepiej wyglada na papierze niz te gowniane czesci na ekranie.
  • Odpowiedz
@Iucek: chodzi o scene na tatooine? To co powiedzial Kenobi mialo sens - r2d2 nie był jego formalnie bo on bral droidy ze swiątyni jak potrzebowal a to ze c3po mial resetowaną pamięć wiec to normalne ze nic nie powiedzial na jego widok
  • Odpowiedz