Wpis z mikrobloga

#gry #xbox #xboxseriesx #playstation #ps4 #ps5 #stream #diablo2 #fifa #pes #twitch

Siema. Sprawa jest. Zastanawiam się nad rozpoczęciem streamowania gier. I tak dużo gram, a nic z tym nie robię, więc w sumie mógłbym to pokazywać innym i może nawet mieć z tego jakieś pieniądze. Jestem graczem głównie konsolowym, grałbym z kanapy w nowości oraz w Diablo 2 + sportówki (Fifa, PES, NBA itd). Na streamie gościnnie mogłoby pojawiać się inne osoby: brat, kumple, dziewczyny i grać razem/robić jakieś turnieje czy challenge.

Mam 30+ lat. Jestem osobą raczej wesołą i wulgarną, ale nie chcialbym robić patocontentu dla dzieciaków. Widzę to bardziej jak taki przyczółek, gdzie sobie gram i gadam bez spiny, gdzie każdy może wejść, posiedzieć, pośmiać się czy podyskutować („kiedyś to było, uuu Amiga 500, nie to co teraz… ( ͠° °)”). Pro graczem nie jestem, po prostu to lubię i sprawia mi przyjemność. Mam kilka wstępnych pomysłów na content, mam jakieś zaplecze finansowe, żeby coś takiego zbudować. Jak już w to wejdę to na 100%, dlatego najpierw sonduję czy w ogóle próbować.

Myślicie, że w obecnych czasach to w ogóle ma szanse wypalić? Ze jest miejsce dla takiej audycji i chcielibyście to oglądać? Rzućcie swoje opinie, rady, pomysły. Za wszystkie wielkie dzięki, nawet te głupie docenię ʕʔ

Ps: ekipa wyburzeniowa vel Majeczka dla atencji ( ͡ ͜ʖ ͡)
puzonyyx - #gry #xbox #xboxseriesx #playstation #PS4 #ps5 #stream #diablo2 #fifa #pes...

źródło: comment_1630829523ZSudNzWiMeUAnFCewifBKH.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dge22: No właśnie nigdy takich statow nie widziałem. Oglądam częściej zagranicznych i grają normalnie, niektórzy nawet słabo (Broman), a ich streamy są spoko i maja ogrom widzów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puzonyyx: @Anjay: aj tam, poniekąd masz rację, ale ważna jest też osobowość. Jak potrafisz "porwać tłumy" to zdobędziesz widzów pewnie wolniej ale bardziej "naturalnie". Powoli sami będą przychodzić. Wydaje mi się że warto spróbować. Wszystkiego warto próbować i w-----ć wszelkie blokady z naszej głowy
  • Odpowiedz
@GeWa: To tez g------a rada. Oboje macie c-----e podejscie xD Jest masa ludzi którzy szybko zrobili całkiem duże liczby i jest masa która ciągnie to pare lat a g---o ma. Tu chodzi o regularny przypływ stałych widzów. Jeżeli zaczynasz ale masz ich coraz więcej to możesz być dobrej mysli. Ale jak streamujesz 3-4miesiące i masz po 10-20widzów to raczej już nikt się na tobie nie pozna. Chyba że wybije cię
  • Odpowiedz