Wpis z mikrobloga

Kudeł rozwalił sobie wczoraj szwy (nie polecam staplera przy bardziej ruchliwych psach --), więc dzisiaj kolejne usypianko i szycie () tym razem u naszego stałego weta, już porządnie, a nie szwami, które "można wyciągnąć w 10 sekund" (słowa poprzedniego chirurga)...
Jeszcze się zastanawiam, jak ja tę krowę do domu wniosę, jak nie będzie do końca przytomny ¯\
(ツ)_/¯

A to zdjęcie z wczoraj, jak jeszcze nie wiedział, co go czeka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#psy #pies #pokazpsa #owczarekniemiecki
r_k - Kudeł rozwalił sobie wczoraj szwy (nie polecam staplera przy bardziej ruchliwyc...

źródło: comment_1630744940xUCl9rinxZMyfvnOJ1vDDe.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
Jeszcze się zastanawiam, jak ja tę krowę do domu wniosę, jak nie będzie do końca przytomny ¯_(ツ)_/¯


@r__k: ej, ale powinni Ci wydać psa na chodzie ()
  • Odpowiedz
@r__k: pszypał
szelki z uchwytem masz? bo jak nie masz uchwytu, to co najwyżej smycz przez paski i zrobić uprząż przez ramię jak torbę xD
  • Odpowiedz
@matra: mam, jak będzie chociaż trochę ruszał łapami, to go wciągnę powoli :D ale już mnie plecy bolą na samą myśl o wnoszeniu 40kg na 3pietro xD
  • Odpowiedz
@Domelus: w lesie jest spokojny ruch (powolny i dostosowany do jego tempa, 2-3km w 3h), inaczej będzie biegał po chacie i szalał, bo nie miał ruchu od poniedziałku. Szwy se rozwalił już na chacie i tak, bo się zahaczył dupą o siatkę na balkonie.
  • Odpowiedz
@PiesTaktyczny: on najlepiej wyglądał przy 39kg ;)
Normalnie go noszę z chłopakiem, ale akurat go nie ma na weekend i w końcu zrozumiałam, dlaczego tyle osób mówi "pies tylko taki, którego mogę unieść "
  • Odpowiedz
@Domelus: plus pod blokiem mam koty i agresywne kundle bez smyczy (ostatnie starcie zaliczyliśmy w czwartek), więc jak zależy mi na tym, żeby się nie wyrywał/skakał/szczekał/napinał, to biorę go na relaks za miasto. Wlasnie zeby sobie trochę powęszył, poleżał na trawie, bez stresu, że jakiś jork mu odgryzie głowę znienacka.
  • Odpowiedz
@Domelus: ten zaraz po adopcji atakował nawet ceramicznego jamnika-doniczke, który stał na posesji obok... Jest duuuuużo lepiej, ale jak jest słabszy, to robi sie bardziej czujny i reaktywny ;)
  • Odpowiedz