Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam pomysłu jak znaleźć drugą połówke. Szkoła typowo męska, wszystkie dziewczyny (a jest ich niewiele) od dawna zajęte. Po znajomości jeszcze ciężej, połowa znajomych też samotna - z tym wyjątkiem że ja jako jedyny nikogo nigdy nie miałem, więc presja z każdym rokiem jeszcze większa. Jeszcze nie jestem na tyle zdesperowany żeby podbijać do randomowych dziewczyn na ulicy, pomijając fakt że nigdy bym się na to nie zdobył. Na wygląd nie narzekam, więc Tinder sam się na myśl nasuwa, ale słyszałem że to totalny ściek i szybciej spadnie mi samoocena niż kogoś tam poznam. Nie oczekuje złotego środka, ale kur#a nie wiedziałem że znalezienie dziewczyny jest takie trudne (「-)「 ʷʱʸ?

#zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61324ce36ffb19000ae1b7ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusserKontrolle: To jeszcze zależy od okoliczności i środowiska, w którym się obracasz - ja np mam praktycznie same koleżanki, kolegów jakoś nie mam, bo w liceum, na studiach i w pracy była zdecydowana większość kobiet, więc w takich okolicznościach ciężej jest sobie kogoś znaleźć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
To jeszcze zależy od okoliczności i środowiska, w którym się obracasz - ja np mam praktycznie same koleżanki, kolegów jakoś nie mam, bo w liceum, na studiach i w pracy była zdecydowana większość kobiet, więc w takich okolicznościach ciężej jest sobie kogoś znaleźć ¯_(ツ)_/¯


@mazurka: Nie, nie jest. Zakładasz konto na portalu matrymonialnym i tyle. Jest tam znacząca przewaga mężczyzn więc poza ruchaczami siedzą też normalni kolesie.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: ok, w takim razie jestem mężczyzną i kilka moich koleżanek też jest mężczyznami, bo tylko mężczyźni mają takie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki, wszystko w moim życiu się już wyjaśniło XDD
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: I co to ma do rzeczy? Nie jestem żadną z tych Twoich koleżanek. Nie ma to jak generalizować, wsadzać wszystkich do jednego worka i potem na tej podstawie oceniać KAŻDĄ kolejną osobę, chociaż nawet nie znasz jej osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspaniałe podejście XDD
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: @mazurka: mi się zawsze wydawało, że to kobieta decyduje o tym czy wchodzi w relację/związek z mężczyzną, który inicjuje, dynamizuje kontakt.

Dobrze wiemy, że na portalach randkowych proporcje są 80-20, więc naturalnym jest, że kobiety tam otrzymają masę (a na pewno więcej niż w rzeczywistości) atencji, propozycji itd.

Na tej podstawie również nie mogę się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że samotność kobiety jest tylko i wyłącznie jej
  • Odpowiedz
  • 1
@mazurka ja potwierdzam ze w realu zalezy to od czasu, okolicznosci i miejsca i oczywiscie urody kobiety :/ no i charakteru też, aczkolwiek jak zalozysz tindera czy cos podobnego to bedziesz miec setke adoratorow w dwa dni.
  • Odpowiedz
@mazurka wg statystyk nie do końca ( ͡º ͜ʖ͡º) plus widzę to po swoich koleżankach, ktorakolwiek ma ochote kogoś znaleźć to magicznie w ciagu kilku miesięcy znajduje. A u faceta... Nie jest tak kolorowo, sam przez to przechodzę

@JerryCanPlay jezeli nie ma tak dobrej twarzy, jak myśli, to tylko chlopak się zdołuje. Tam tylko na to patrzą
  • Odpowiedz