Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że jest dziewczyna której się podobacie i ta dziewczyna nawet jest w waszym guście. Jest tylko jeden problem, ona jest Ukrainką. Weszlibyście w taka relację czy jednak ta granica w sensie bariery językowej, kulturowej i opinii rodziny sprawiłaby, że odrzucilibyście tę dziewczynę?
Wczujcie się, że to wy jesteście w takiej sytuacji i co o tym myślicie?

#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
  • 8
@Polnischefuhrer No pewnie, nie można wybrzydzać a jakby była w moim guście to w ogóle, a co do opinii rodziny to wyjebongo ja mam być szczęśliwy a nie wszyscy Edit: w sensie z mojej rodziny
@Kml93: xD widocznie tylko takie poznałeś

@Polnischefuhrer: ponad 4 lata jestem w takim związku. Jeśli dogadujecie się i wam dobrze to chvj obchodzi Cię opinia rodziny, no chyba że masz 15 lat, a ona 12.
Największa różnicą jest w zasadzie religia, i terminy świąt.
@yazir no, mój dobry znajomy ochajtał się właśnie dwa lata temu z ukrainką po 4 latach związku. Rok temu #!$%@?ła z polskim paszportem do Niemiec xd
@Kml93: no fakt, coś takiego psuje opinie, ale cóż znam i takie sytuacje z polkami. Wszystko zależy od danej osoby. Wiem doskonale o tym że dla Ukrainek, polak > ukrainiec, szczególnie jeśli mówimy o tych ambitniejszch dziewczynach. A nie o tych które zgodnie z tradycją liczą na to za ona leży, a Ty tyrasz 16h dziennie na jej zachcianki.