Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reezu: Jedynym, który propaguje ideologię debili, jesteś ty i twoi koledzy, tęczowy koleżko.

@doveo: Propaguje twoja ideologię?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reezu: Oo xD Tolerancja aż wybija od Ciebie. Twoja ideologia nakazuje Ci mnie tolerować nieważne jakim jestem ! Teraz przeproś i weź tuzin nielegalnych uchodźców do domu !

@STEFAN_n00b: Toleruj moją nietolerancję xD

Gdzie takich jak ty sieją?
  • Odpowiedz
@Reezu: Ale to sztandarowe hasło twojej ideologii nie mojej xD. Moja ma wywalone na to co robicie do czasu aż nie zmuszacie mnie do siłą do lubienia was pod groźbą kary.

To ty każesz mi siebie lubić i gloryfikować wasze urojenia + ciągle przypisujecie do siebie ludzi którzy nic z wami nie chcą mieć wspólnego. Jeśli ktoś jest GEJEM to nie znaczy że popiera wasze ideały polityczno/społeczne.
  • Odpowiedz
@gniazdko230V: Staszewski aktywista musi choćby na siłę i niezbyt bystro podnosić atencję swojego plemienia.

Życie prywatne każdego człowieka to nie rzecz publiczna, nie ma przymusu sygnalizowania zachowań homoseksualnych w życiu zawodowym, tak samo jak ja nie przenoszę heteroseksualnych zachowań do mojej pracy.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Czyli ta patola co wyjeżdża np do Norwegii to co ma wspólnego z Norwegią? :D No i czy jak puścimy tych emigrantów zarobkowych z granicy i damy im jakieś mieszkania to co oni będą mieli wspólnego z Polską? Mozna być Gejem/Lesbijką i nie trawić osób Trans lub nawet nie chcieć z nimi mieć nic wspólnego.

Jak widać umiem


Jedyne co umiesz to wywołać uśmiech politowania. To ci wychodzi:) Nie
  • Odpowiedz