Wpis z mikrobloga

#amazon #korposwiat #pracbaza moze mi ktos powiedziec czemu ludzie pracują w januszexach i kołchozach jak amazon i inne magazyny i produkcje jak to przeciez zaden problem dostac sie do pracy biurowej w korpo i uzupelniac sobie tabelki z kawusia na stole i w czystym pomieszczeniu z pachnacymi ludzmi a nie #!$%@? z jezorem na wierzchu zapiercdalac na jakims pakingu czy pikingu #!$%@? potem i dostawac do tego #!$%@? ze za wolno sie przebiera nozkami xD?
  • 34
@Spikesword: nie masz pojęcia o czym mówisz i pewnie nawet nigdy nie pracowałeś. Z resztą do pracy biurowej nie przyjmują byle kogo i na pewno jest wiekszy odsiew niz na magazyny. Jak pracowałem w amazonie to rekrutacja wygladala tak ze wypelniales papiery i lekarz sprawdzał czy jesteś zdrowy i cię przyjmowali. Nie widziałem oferty pracy biurowej dla kazdego nigdy. Mozesz mi pokazać taką ofertę gdzie jedynie lekarz sprawdzi czy jestes zdrowy
@Spikesword: 30% osób w Polsce zna język angielski w stopniu komunikatywnym czyli B1/B2 https://www.polishexpress.co.uk/tylko-niecale-30-proc-polakow-zna-jezyk-angielski-w-stopniu-komunikatywnym-polacy-na-potege-klamia-w-cv
A wyobraź sobie że są też ludzi co nie potrafią czytać albo pisać. Więc skończ #!$%@?ć swoje kocopoły, bo na prawdę masz bardzo wąskie myślenie i nie masz pojęcia co się wokół ciebie dzieje. Nie pozdrawiam