Wpis z mikrobloga

Użytkownik @Grooveer to PSYOP rosyjskich służb specjalnych.

Konto 24 godziny na dobę obsługiwane jest przez grupę doskonale przygotowanych agentów GRU. Promowanie jawnie prorosyjskiej narracji nie przynosi tutaj rezultatów, Wołyń i Bandera też przestali już działać. Ale Rosjanie się uczą i nie poddają. Dlatego ich celem stało się - poprzez nieustanny i absurdalny spam - doprowadzenie do powstania nastrojów irytacji oraz zmęczenia wojną, a tym samym skłonienie opiniotwórczej społeczności portalu Wykop Peel do zaakceptowania jakiejś formy zgniłego kompromisu, która przerwie działania zbrojne, a tym samym zakończy jego aktywność na tagu. Nie wpadnijcie w tę pułapkę.
#ukraina #wojna #wykop #heheszki
JPRW - Użytkownik @Grooveer to PSYOP rosyjskich służb specjalnych.

Konto 24 godziny ...

źródło: 1033

Pobierz
  • 54
@JPRW: ja juz pisałem, ze wiekszosc wstawianych przez niego twittow to sciek nie majacy pokrycia w rzeczywistosci, gdyby to mialo chociaz minimalna wartość, a to wysrywy jakis losowych ludzi, ktorzy po wybuchu wojny stali sie nagle osinytowcami, albo tania ukrainska propaganda
@KwadratF1 spokojnie, są jeszcze tacy jak ja, których wku*wia to średnio i ze stoickim spokojem są w stanie poświęcić własny czas na beznadziejne dyskusje z tym sowieckim automatem do sprzedaży propagandy. Ja też się nie poddaję. Kto mądry ten widzi jak na dłoni co ten twór za kocopoły wypisuje i się nie zdenerwuje wiedząc, że to ma wywołać konkretną reakcję.
@JPRW: Taaa, GRU szkoli swoich ludzi latami tylko po to, żeby pisali wysrywy na portalu dla spoerdolin xD Zejdź na ziemię, to co najwyżej zwykły troll, który może dostaje trochę więcej rubli za wpis, bo naprawdę porządny w swojej robocie, chociaż ostatnio trochę przesolił i się wydało.
Cała koalicja postawiła sobie za cel zniszczyć ten gówno kraj. Karawana jedzie. A dziadom zostało tylko PRÓBOWAĆ mieszać w nastrojach co i tak nie ma żadnego wpływu na to co się stanie. A stanie się to, że onuce się rozpadną. Ich sojusznik Chiny telefony im blokujexD powodzenia w wojnie na wyniszczenie
@Grooveer: posłuchałem i manipulujecie tawarisze. serio, jedźcie do cywilizowanego kraju i osrajcie ten wasz #!$%@?łek zwany rosją, kiedyś jak rosja upadnie to może powstanie z niej normalne państwo. walczcie za swój kraj.