Wpis z mikrobloga

@koder: gratuluję Mirku! Tylko napraw proszę to że pasażerowie mają tendencję do wypadania ze statku i blokowania się na nim przy dynamicznych manewrach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@isea: Spróbuj ich wziąć do kabiny, nie do ładowni ( ͡ ͜ʖ ͡)

A poważnie, to w której wersji Ci wypadają? Bo poprawka do tego była jakiś czas temu.
@koder: w przedwczoraj z tym walczyłem na aktualnej wersji steam. Problem pojawia sie dopiero kiedy masz kilku delikwentów albo trochę rudy. Wystarczyło obracać się gwałtownie w przeciwnych kierunkach i robił się problem. O wiele bardziej wrażliwy jest na to początkowy statek. Z tym zielonym było lepiej ale jak dla próby zamontowałem mocniejsze silniki manewrowe też się udało.

Największy problem jest przez to że ostatnio dodałeś blokadę szybkiej podróży jeśli jakiś obiekt
@koder: Jasne. Jak trafię jeszcze raz na autostopowiczów to odpalę nagrywanie. No chyba że jest jakoś sposób na sprowokowanie takiego wydarzenia.

Korzystając z okazji chciałem podziękować za wspaniałą robotę! Dawno nie miałem takiej frajdy z latania i zbierania okruchów w kosmosie.