Wpis z mikrobloga

@Goronco: Slaby bait. Jaka muzyka? Jaka plastyka? Tylko dwie godziny angielskiego? Jakieś poje@-?3 lekcje jak religia i wdz. I trzy polskie? Chodziłes kiedyś do liceum? Xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jazzip nie chodziłem nigdy do liceum. A co tu jest nie tak? Że niby w szkołach średnich nie mają muzyki albo plastyki? Albo religii? Czy tak o #!$%@? dla zasady
  • Odpowiedz
@Goronco: Na jakim on jest profilu? Przecież w 2 i 3 liceum to już w planie są prawie tylko te przedmioty, które chce się zdawać na maturze na rozszerzeniu, a nie takie gówno. Wygląda mi to na ściemę
  • Odpowiedz
@Goronco: kto układa te plany w szkołach, przedmioty ścisłe powinny być jakoś na początku, koło 10:00 rano bo mózg pracuje najlepiej. Po 13:00 to już nikomu się nie chce
  • Odpowiedz
@Skips: @RozbrykanyKartofelek: @jazzip: ja w Lo miałam i muzykę i plastykę lata temu. Liceum ma przygotować do matury, która ma przygotować do studiów. Niektórzy po maturze idą na ASP, Architekturę czy na uczelnie muzyczne. Poza tym, co Wam przeszkadzają takie zajęcia? Jedne z przyjemniejszych, bardziej kreatywnych...
  • Odpowiedz
@Goronco: Jeżeli to jest prawdziwy plan to zwracam honor ale wyglada mi to bardziej na plan zajęć gimnazjalisty. Ale ja już dawno skończyłam szkole wiec nie wiem co jest na czasie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz