Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: w Grecji legalne dla nieletnich ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Irlandii wolno, ale tylko gejom/lesbijkom, we Włoszech póki mama/proboszcz/parafianie się nie dowiedzą, kto to ustalał
  • Odpowiedz
@piter259:

Raczej stamtąd podpatrzone.

@Drakii:

Jaka dyskryminacja, przecież homoseksualiści też nie mogą uprawiać kazirodczych, heteroseksualnych stosunków płciowych ;)
  • Odpowiedz
@Helianthus0: pamietam, ze byłem mega zdziwiony ile w Szkocji ludzi jest z wadami genetycznymi. Później się wyjaśniło, ze od pokoleń im się zamykały granice DNA na końcu ich wioski.
  • Odpowiedz
  • 46
@Drakii wiem ze troche smiechasz, ale to ma sens. Z homoseksualnego seksu kazirodczego nie będzie dzieci, więc odpada ryzyko wad płodu ze względu na bliskie pokrewieństwo. Niemcy jak zawsze praktyczni. Chcącemu nie dzieje się krzywda, o ile nie krzywdzi innych.
  • Odpowiedz
wolno, ale tylko gejom/lesbijkom


@red7000: no to się to LGBTQ+ postarało, mają teraz więcej praw niż hetero xD prawica wyruszy na protesty?
  • Odpowiedz
@Helianthus0: W ogóle to prawo jest od czapy. Ok robimy ten s--s legalnym - i co nagle zaczynają się między sobą parować? Przecież to tak nie działa. W odwrotną stronę także byłoby bez sensu. Niby co? Od dziś jest nielegalny. No trudno już nie będziemy mogli się seksić.
  • Odpowiedz
  • 12
@Helianthus0 ja wiem że dla części z was s--s między dwójką rodzeństwa wydaje się obrzydliwy i hehe sweet home Alabama, ale popatrzmy na to z praktycznej strony. Dwoje dorosłych ludzi chce uprawiać s--s to niech uprawiają, ich ciała ich wybór. Jeśli chodzi o parę osób tej samej płci to już w ogóle, brak ryzyka spłodzenia wadliwego potomstwa więc brak jakichkolwiek wad. A jeśli chodzi o brat-siostra no to cóż ryzyko istnieje
  • Odpowiedz