Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1624
Wszyscy dookoła tak #!$%@?ą że by wrocili do szkoły bo tęsknią za tym luzem i czasami beztroski.Tylko ja wspominam ten okres jako najbardziej stresujący w życiu?Pomijając że 7h spędzasz w szkole to oczywiście w domu masz do zrobienia jakieś zadania domowe,jeszcze trzeba powtórzyć tematy bo codziennie z czegoś pytanie lub kartkówki.Gdzie oni widzą w tym luz skoro notabene jeśli nie leciałeś w #!$%@? byłeś skazany na #!$%@? większy niż większość z nas ma teraz w pracy.W dupie mam taką beztroskę,teraz po #!$%@? 8h mogę sobie po pracy na czilerze #!$%@?ć w gierki czy zarwać nockę przy serialu bez wyrzutów sumienia i stresu bo co jeśli szlaufica spyta jutro akurat mnie
  • 191
  • Odpowiedz
@Brightsider: bo siedzialo sie krocej niz w pracy, bylo wiecej czasu i energii na zycie po. Szkoly tez zazwyczaj sa blisko miejsca zamieszkania, przynajmniej podstawowka i gim, prace nie zawsze masz blisko miejsca zamieszkania

@Reevo: to tak jak w pracy( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze cos do zrobienia i nigdy nie wiesz, kiedy cos "wypadnie"
  • Odpowiedz
@Brightsider: Dokładnie, tylko leszcze marzą o powrocie do ław szkolnych. 10-11h #!$%@?, bo dojazd + pracę w domu. A do tego ogromny stres i wypalenie.

Już nie mówiąc o nauczaniu, gdzie dominuje pośpiech, leczenie schematami wg ustawy i widzimisię nauczyciela i ministra. O sytuacjach pozalekcyjnych nie wspomnę
  • Odpowiedz
Twoja praca i życie po pracy może być bezstroskie jeśli twoj zawód to syn bogatego taty, fizol na produkcji albo na budowie za granica


@januszdoe: No nie wiem, jako #programista15k nie mam jakichś szczególnych stresów. Jakaś tam odpowiedzialność niby jest, ale tak naprawdę jaka? W każdym momencie mogę to wszystko rzucić w #!$%@? i iść gdzie indziej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gdzie oni widzą w tym luz skoro notabene jeśli nie leciałeś w #!$%@? byłeś skazany na #!$%@? większy niż większość z nas ma teraz w pracy


@Brightsider: Lecieliśmy w #!$%@?. Na koniec i tak tylko matura miała znaczenie, więc #!$%@? czy facetka będzie pytać, a zadanie się najwyżej zrobi na przerwie.
Pamiętasz to jako stres bo byłeś jednym z tych nieszczęśliwych biedaków, którzy się przejmowali ocenami. W każdej klasie było paru
  • Odpowiedz