Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry. Jestem tu incognito, co by mnie nie szukała policja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak drogie mirki aktualnie się bawią w pobieranie filmów? Kupowałem rodzinnie #netflix, ale po obejrzeniu kilku rzeczy niczego ciekawego już tam nie ma..
Czy #torrenty dalej są na topie? Szukałem informacji pod tagiem #torrent, dzięki czemu dowiedziałem się, że można bez obaw pobierać torrenty, byle nie polskie superprodukcje. Prawda to?
Nie będę ukrywał, że wolę filmy z lektorem, a takie znajdę tylko na polskich torrentach typu poczciwy i martwy portal torrenty.org. Czy w takiej sytuacji radzicie skorzystać z jakiegoś #vpn albo czegoś innego, aby nie było bagiet?
O co chodzi z prywatnymi trackerami i dlaczego jest tam bezpiecznie? Jak wejdę tam ja, to czemu nie policja?

#siecikomputerowe #sieci #p2p #utorrent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612e7c11a61d42000b80bc39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
OP:

Kino torrent działa bez problemu jeżeli nie oglądasz polskich produkcji.

@Tytanowy_Lucjan: polskie raczej omijam. Warto zastosować VPN? Mimo wszystko lubię mieć lektora.

Ale jest teraz tyle stron online, że nie wiem czy jest sens bawić się w ściąganie.

@Tytanowy_Lucjan: korzystanie ze stron typu filman.cc już przerabiałem i dla mnie to masakra. Słaba jakość, wolne działanie strony i tak dalej..
W ściąganie bawić się mogę, bo mam NAS, którego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie przeszkadza ci udostępnianie tego co pobrałeś to jak najbardziej polecam prywatne trackery. W takim np. PolishSource można sobie też wykupić vipa i wtedy nie musisz udostępniać.
Koszt to 60 zł/3 mce, 100 zł za pół roku lub 160 za rok. Biorąc pod uwagę jakość w stosunku do kosztów to myślę, że warto szczególnie jeśli interesują cię nowe produkcje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak zostało powiedziane, za pobieranie filmów z torrentów w praktyce nikt nie ściga, o ile nie są to polskie produkcje. VPNa warto użyć jeśli chcesz dmuchać na zimne.

Do filmów z polskim lektorem możesz korzystać z warezów typu https://darkw.pl/ a tym samym z hostingów. Kupując takiego Filebit za 13 zł na allegro masz przez miesiąc codziennie do wykorzystania 50 GB transferu. I co ważne, tylko pobierasz.

O co chodzi z
  • Odpowiedz
TroskliwaUkochana: Ja mam #cda premium. Uważam, że na CDA są lepsze filmy niż na Netflix. Ale złodziejstwa nie popieram. Żałosne że nie stać cię płacić 20 zł miesięcznie tylko musisz ściągać piraty. Przecież 20 zł to jeden bilet do kina. A ile filmów możesz obejrzeć przez miesiąc na CDA za taką samą kasę...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
PospolitaPani: Oczywiście, że torrenty mają się dobrze. Nigdzie nie masz takiej biblioteki filmów, wszystkie serwisy streamingowe razem wzięte przy ofercie serwisu RARBG mogą tylko zapłakać ze wstydu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz jeszcze NASa to zapewne będziesz mógł stworzyć sobie swój własny serwis streamingowy --> filmy z torrenta na NAS i odtwarzanie przez sieć na tv. Ja tak lecę od 4 lat odkąd mam tv z
  • Odpowiedz