Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W Polsce niedobrze jest być millenialsem. Z jednej strony jako dziecko( bo potem już jako nastolatek niekoniecznie) patrzyłeś na czasy przed 1989 rokiem jako średniowiecze, mając pierwsze konsole, VHS w domu, amerykańskie kreskówki, anime, myślałeś, że urodziłes się wrecz w jakimś cyberpunku, ale np czasy gimnazjum i liceum to była inna moda, gówniana i brak klimatu w muzyce czy modzie. z kolei zoomerzy mają wszystko na tacy, social media, pierdylion ułatwień w życiu, inne podescie społeczeństwa do nich. Wybijają się na social mediach, trzepią hajs ze streamów, julki z instagramów,a taki 25-30 letni chłop co może? Niby mam jeszcze czas na wybicie sie online, rozkminiam nowe platormy typu tiktok, twitch, ale irytuje mnie, że między latami 90 tak do roku 2005, a czasami do 2013 roku była ultra próżnia. Niby technologia lepsza niż w latach 90, ale nie rewolucyjna, gdzie moznaby wykorzystać jej potencjał. Teraz niby pracuję, jest fajnie, ale chyba wolałbym dorastać teraz.

#praca #czasy #zkola #studia #mlodosc #doroslosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612de772a61d42000b80bb70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 1
NaćpanyPotwór: Panie, jako milenials się zgadzam.
Ja jak miałem kompa na osiedlu to jedyny na całą szkołe i jeszcze jako dziwaka mnie traktowali przez to, a w TV o kujonach to były fllmy typu "zemsta frajerów".
A gdy jezdzilem do roboty komunikacją miejską kilka lat temu to gimnaznaliści wyrywali loszki na Trynde na midzie w LoLu. Dalszy kuzyn 18 lat jełop straszny siedzi w domu i gra w gry ponoć co