Wpis z mikrobloga

Halo #wroclaw czy ktoś z Was przypadkiem nie szuka pracy? Brakuje nam sporej ilości osób, a płacimy całkiem spoko kasiore. Kilka najważniejszych informacji:

- Stanowisko to kontroler jakości
- Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego uczymy od zera
- Mamy elastyczne grafiki, z racji że firma działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - zmiany ustalane są na podstawie przedłożonej przez nas dyspozycyjności (ideolo żeby dorobić sobie na studiach na weekendowe eskapady ( ͜͡ʖ ͡€))
- Na początku płacimy 20zł/h, po przeszkoleniu 25zł/h plus 15% premii (premie są za różne pierdy typu praca w nocy/weekend czy przepracowanie dużej ilości godzin w miesiącu)
- Szkolenie trwa 2 miesiące
- Z racji że miejsce pracy jest na obrzeżach Wrocka - są darmowe transporty z centrum Wrocławia (dojazd trwa ok. 25min)
- Luxmedy, multisporty, dynamiczne zespoły, szkolenia itd itp - klasycznie
- Ekipa jest bardzo młoda i sympatyczna (pracują u nas głównie studenci w wieku 19-2x lat)

Non stop czytam wpisy o ludziach wyzyskiwanych przez pato przedsiębiorców, gdzie porządna robota jest tak na prawdę na wyciągnięcie ręki - oczywiście dla chcących.

Gdyby ktoś myślał o przeprowadzce do Wrocka z innego miasta, to wiem że mieliśmy już akcje gdzie pomagaliśmy nowym pracownikom z zakwaterowaniem, także taka opcja też wchodzi w grę.

Dajcie znać na priv, z chęcią opowiem Wam więcej o warunkach czy samej pracy, nie będę miał problemu żeby pomóc Wam się wdrożyć w samą pracę.

Z fartem
#praca
  • 21
@Elegancko: tak ja szukam pracy , dałem wpis wyżej , mgr inż 40+ lat, 20 lat temu ukończona polibuda, od 2 lat bez propozycji pracy , doświadczenie - prawie 20 lat w pilnowaniu prawa, ale Warszawa nie Wrocław
@Elegancko: XD
20-25 zł brutto, praca od pon do ndz w różnych godzinach, dojechać trzeba na jakąś wiochę

mów jaka to porządna praca i że niepotrzebnie inni psioczą, jak S U P E R O W A praca jest na wyciągnięcie ręki XDDDDDDDDDDDD
Jesteś overqualified na tę pozycję :(


@Elegancko: no czyli nasz rynek pracy to #!$%@?
ludzie robią np doktoraty z fizyki jądrowej, potem pracują np. 20 lat w jakimś instytucie a potem np. polityk rozwiązuje instytut, zamyka dotacje i ludzie zostają i szukają pracy i słysza na magazynie, że są zbyt kwalifikowani, a gdzie #!$%@? mają zarobić na czynsz jeżeli (hipotetycznie) np. zamknięto by reaktor jądrowy "Maria" w Międzylesiu pod Warszawą albo
i ludzie zostają i szukają pracy i słysza na magazynie, że są zbyt kwalifikowani,


@vilas:

Muszą tylko dupę ruszyć za granice.

I to nie jest tylko Polska specjalność, niektóre prace są na tyle wyspecjalizowane, że nawet w Niemczech trzeba się przeprowadzić na drugi koniec kraju albo w USA do innego stanu.
@vilas: Mordeczko, żebyśmy się dobrze zrozumieli - jak masz nóż na gardle to dawaj do nas, robotę masz jak w banku. Miałem na myśli to, że po miesiącu wykonywania trywialnych zadań dostaniesz #!$%@? jako doświadczona i wykształcona osoba.