Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeden nie obsługuje LGBT (i dostaje za to wyrok),


@husky83: On nie dostał żadnego wyroku. Ziobro to ciągnął aż do trybunalu konstytucyjnego, który stwierdził, że prawo na którego podstawie został skazany tamten typ jest niekonstytucyjne. W związku z czym można odmawiać każdemu z byle powodu

Pozdrawiam xD
  • Odpowiedz
@Pshemeck: weźcie się już ogarnijcie na tej wsi, bo ja nie mogę. Mój znajomy od urodzenia ma problemy zdrowotne i już w wieku kilkunastu lat przy słabej grypie leżał 2 tygodnie w szpitalu. Koronka by go po prostu na 70% zabiła, więc po c--j ma ryzykować?
Nie znam pana Podemskiego, ale nie można od razu zakładać, że jest typowym "koronaświrem". Na ten przykład ja jestem mega zdrowy, ćwiczę, dobrze się
  • Odpowiedz
@Pshemeck: A dlaczego umiera... w sumie brak szczepienia u dorosłej osoby od razu daje sygnał że to debil więc lepiej nie mieć z nią nic wspólnego...
  • Odpowiedz
  • 0
@mayek bo ludzie to generalnie debile, szczepienia są zajebiste dla osob które maja jakies ryzyko ciezkiego przejścia choroby, dla reszty to praktycznie nic nie zmienia bo po szczepionce sie trochę pochoruja analogicznie jakby mieli wirusa xD
  • Odpowiedz
Generalnie jestem zwolennikiem szczepień, ale tu czegoś nie rozumiem. Co za różnica dla tego gościa czy ekipa będzie zaszczepiona czy nie? Przecież zarówno zaszczepieni jak i niezaszczepieni mogą zarażać, a skoro sam jest zaszczepiony to powinno być mu wszystko jedno.


@mayek: Może ma w domu kogoś z grupy ryzyka bez szczepienia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mayek: Minimalizacja niepotrzebnego ryzyka. Jeśli szczepionki działają to osoby chore nieszczepione roznoszą więcej patogenów niż szczepione
  • Odpowiedz
osoby chore nieszczepione roznoszą więcej patogenów niż szczepione


@maad: Zakładając że w obu przypadkach przebieg choroby jest bezobjawowy, to ryzyko zarażenia jest takie samo.
  • Odpowiedz
@mayek: A jest dokładnie taki sam przebieg? Tyle się zmieniło w ostatnim czasie że już nie wiadomo na które badania się powoływać i które są wiarygodne xD
  • Odpowiedz