Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 437
Ale się #!$%@?ło, Mirki.
Jestem wczoraj na rowerze po obiedzie się przejechać, nagle pisze do mnie jakiś obcy numer na WhatsApp że jest problem w domu. Pytam się kto pisze no to pisze że sąsiad a jako picrel dostaje zdjęcie mojej Fiesty wepchniętej w dom i całkowicie #!$%@? xD Czym prędzej zadzwoniłem po tatę, rower do bagażnika i do domu. Jestem na miejscu, okazało się że jakimś cudem niepełnosprawny umysłowo synek sąsiada z naprzeciwka zabrał mu kluczyki, odpalił i z całej #!$%@? wystartował na drugą stronę ulicy wgniatając moje auto w dom, całe szczęście że tylko auto uszkodził i oparło się ceglanemu murkowi na wejściu. Jakby leciał z drugiej strony, to wjechałby do dużego pokoju.

W Insigni sąsiada #!$%@? zawieszenie, koło wyrwane bo zahaczył o krawężnik i rozbita lampa. U mnie lampa, bok, zderzak, klapa, tylny zderzak, chłodnica, lampa, sprężarka od klimatyzacji i Bóg wie co jeszcze.

Facet jest taksiarzem także nie chce tego załatwiać przez ubezpieczyciela bo mu mogą nawet licencję zabrać, mi też się nie uśmiecha przez firmy ubezpieczeniowe przechodzić o auto o tak małej wartości (2006, diesel) i mu powiedziałem że niech płaci 800 funtów (Ubezpieczony na 1000 w przypadku write-off) i zabiera auto, a ja sobie kupie podobne albo dołożę i kupię lepsze no i ma się zastanowić co robić bo wczoraj jeszcze w szoku był jak do tego doszło. Robić się tego zupełnie nie opłaca.

#uk #wypadek
MarianoaItaliano - Ale się #!$%@?ło, Mirki. 
Jestem wczoraj na rowerze po obiedzie si...

źródło: comment_1630388924ikRoleA9H7V5EpmIS6idgA.jpg

Pobierz
  • 158
@Jestembogaty: A co jest w tym nieprawdziwego? Co mnie jako osobe poszkodowana obchodzi to, ze ktos nie potrafi upilnowac uposledzonego gowniaka, ktory ma latwy dostep do kluczykow do samochodu?
Przez typa musisz sie uzerac ze znalezieniem nowego pojazdu, tracic na to czas, pozniej bawic sie w rejestracje i inne #!$%@? z tym zwiazane ¯\_(ツ)_/¯

Ty bys anglikowi p0laczku pewnie jeszcze buty wylizal i mu samochod naprawil z wlasnej kieszeni XD
@Megawonsz_dziewienc: typie w UK ubezpieczyciel bedzie sie tak migal od wyplacenia ile ty chcesz za to auto ze ja bym w ciemno sie ugadywala z sasiadem. Zawolac mozesz ile chcesz a ubezpieczyciel ci powie ze fiesta jest warta polowe tego co myslisz i za zaden murek ci nic nie da bo to ubezpieczenie auta tylko.

Aha i dodatkowo moze i nie bedziesz miec straconych znizek bo nie twoja wina ale ubezpieczyciel
@randomowy_uzyszkodnik dokładnie tak.
Gówniak pewnie dostał reprymendę i kieszonkowego nie zobaczy przez parę miechów.
W latach dziewięćdziesiątych wyjeżdżałem polonezem ojca z garażu (masz młody kluczyki i wyjedź z garażu, tylko daj dużo gazu bo pod górkę hehe)
#!$%@?łem sąsiadowi płot, słupkiem centralnie w znaczek FSO na atrapie, maska pas przedni i chłodnica, do dziś pamiętam jak smętnie wisiały dwie przednie lampy na wiązkach, prawie jakby mówił please kill me....
Płot musiałem naprawić