Wpis z mikrobloga

@Gon70: Gdy patrzę w lustro widzę młodego przystojnego i świadomego człowieka.Uderz w stół a nożyce się odezwą.Przy okazji przestań mnie obserwować bo czuje się jakby się do mnie ułomny kolega z klasy przyczepił i muszę go tolerować.
@Aquamen: Hahah chlop wkleja jakis moj randomwy wpis z ktorego wiekszosc to zarzukake a pozniej probuje cos z tego ugryzc XDDD
Musze Ci jeszcze powiedziec ze pracuje obecnie w tajnych sluzbach i sprawdzam innym bilety w autobusach. Chcialem awansowac tylko waham sie jeszcze pomiedzy abw a straza miejska.
@Aquamen

a próbujesz podważać ludzi mądrzejszych od Ciebie, lekarzy, profesorów.


No i nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo już był taki jeden lekarz, co "pokazywał" skuteczność maseczek na antenie TVN24, więc tak jak każdy lekarz to nie od razu autorytet, to tak samo osoba bez wykształcenia nie jest głupia od razu.
@Aquamen

jeśli nie jesteś ekspertem w danej dziedzinie i nie możesz tego potwierdzić dyplomami


I vice versa.

dyplomami tylko bordo na wykopie to u mnie z automatu lądujesz w jednym worze z najgorszym elementem.


Ale ja się nie mądrzę na żaden temat tylko zwracam uwagę na to jak się dowaliłeś do jednego wpisu @PABLO__ESCOBAR i wytknąłeś mu brak wykształcenia.