Wpis z mikrobloga

@Cyprok: tak, sam zobacz:

Wyjaśnij w skrócie lore FNaF
W czym znajduje się dusza pierwszej ofiary Purple Guya?
W której części nie ma Phone Guya? W której części nie ma mini gier?
@ehhcokolwiek: Ale oni byli dominujący w środowisku takich samych zbrodniarzy, więc to, że wymachiwali bronią o niczym nie świadczy, bo tam każdy wymachiwał. Poza Churchillem, za to on był absolutnym chadem z charakteru.

Mężczyźni chętnie podporządkują się komuś, kto widać, że wie co robi i dzięki niemu grupa odnosi sukces.

Albo inny przykład: grupy kibicowskie. Tam wcale nie największe kafary rządzą.
@kilemile: niby tak ale nie wiem czy takie analogie są tutaj miarodajne bo pnięcie się po szczeblach kariery to trochę co innego jak zwykłe życiowe sytuacje. Nikt nie zabrania niskiemu gościowi zrobić kariery w jakiejś dziedzinie i może on nawet osiągnąć duży sukces i mieć ludzi pod sobą ale idąc po ulicy obok wzrostaka 193 cm mimowolnie ludzie będą czuć dominację tego drugiego. Takie mam wrażenie.
ale idąc po ulicy obok wzrostaka 193 cm mimowolnie ludzie będą czuć dominację tego drugiego. Takie mam wrażenie.


@ehhcokolwiek: Nawet zakładając, że to prawda (a nie wydaje mi się, jak się widzi grupę mężczyzn to zazwyczaj widać który jest "liderem" po sposobie zachowania), to co z tego, skoro po pierwszej interakcji czar pryśnie?

Poza tym ludzie, których opisałem nie "robili kariery" w jakiejś ustrukturyzowanej hierarchii w korpo czy na uczelni, gdzie
@kilemile: no dobra może masz rację natomiast wydaje mi się że to po prostu rzadkie przypadki i trzeba rzeczywiście silnej osobowości by to się sprawdziło, zdecydowanej większości niskich typów się to nie uda