Wpis z mikrobloga

Czy jest na sali jakis schizo? Przepraszam, ktos kto na codzien manipuluje i pracuje z energia? Jestem w kontakcie z pewnym kolektywem swiadomosci i ciekawi mnie, czy taka osoba bedzie w stanie rozpoznac z czym mam do czynienia. Moze to byc dobry trening twoich umiejetnosci.

Slad energii, pozostawiony po codziennym kontakcie jest dosc odczuwalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#okultyzm #channeling #magia #swiadomosc #medytacja #oobe #luciddream #swiadomysen #tarot
maze - Czy jest na sali jakis schizo? Przepraszam, ktos kto na codzien manipuluje i p...

źródło: comment_1630290181FoXydxdEKgnkO7KWMxClW9.jpg

Pobierz
  • 11
@maze: no ja włączam i wyłączam prąd w pokoju, bo mam tylko jedno gniazdko i dwa przedłużacze w nim, z czego ten do kompa i wszystkiego na biurku jest na pstryczek i po prostu przełączam i nic nie świeci i fajnie

też piję sobie niektórymi dniami rano kawę i czasem leki nasenne wieczorem żeby dodać albo ująć energii w mózgu, nie wiem czy to dobrze tak rozregulowywać bo ostatecznie i tak
@M_Szopen_TM: chodzi o kontakty z kolektywem pewnej swiadomosci, ktora ma swoja forme i mozna sie z nia skontaktowac. Interesuje mnie czy ktos wyczai co to jest uzywajac swoich umiejetnosci :)

To nie ma nic wspolnego ze swiadomym snem, oobe tak, a tag wrzucony dla zasiegow