Wpis z mikrobloga

Wiecie co to za aromat? Co to za zapach?
To zapach rozpusty, próżności, ogniska i płynów ustrojowych.
Tak pachnie powietrze ostatnich dni wakacji dla pięknych i młodych ale nie dla ciebie przegrywie!
Dla ciebie każda pora roku ma ten sam zapach - zaschniętego na pościeli nasienia i pasji twojego ojca do alkoholu i papierosów marki "mocne" w miękkim opakowaniu!

Szara myszka,18 letnia Bryzejda w tym roku szkolnym idzie do klasy maturalnej ale nie ma zamiaru tracić ostatnich dni wolności na zamartwianie się!
"Poszłabym na jakąś imprezę :/ Achilles dawno do mnie nie pisał" - pomyślała zaraz po zapoznaniu się z wizualną nieatrakcyjnością komentujących pozytywnie jej 5 sekundową twórczość na tiktoku, na której uśmiecha sie zalotnie. Na szczęście z otchłani jej przemyśleń wyrwała ją wiadomość jej rówieśniczki, Heleny.
"Dziś o 18 na plaży robimy ognisko. Achilles ma przy...". Bryzejda zdążyła odpisać "Tak" zanim na telefonie jej koleżanki pojawił się komunikat o wyświetleniu wiadomości.

W tym samym czasie, również 18 letni, pokarany podludzką karłowatością 170 wzrostu Maciej, skończył właśnie swój 5 linijkowy post na wykopie o swoim braku szacunku dla normików. "Nigdy nie byłem na imprezie" - pomyślał Maciej naciskając wyślij. Zanim jego przemyślenia rozwinęły się, z zadumy wyrwało go powiadomienie...
"Szacunek przegrywa nie ma żadnej wartości ( ͡° ͜ʖ ͡°)" - napisał anonimowy użytkownik znanego polskiego forum dyskusyjnego.

GODZINA PÓŹNIEJ PLAŻA NAD RZEKĄ ZAROŚLA 10 METRÓW OD OGNISKA

-"gul gul czyku czyku chlup"
-"Bierz do japy całego!"
Achillesowi i Bryzejdzie obgadywanie szkolnych #!$%@? znudziło się już dobre 50 minut temu więc zajęli się tym po co tu właściwie przyszli.
-"Tak, mój heros...czyku czyku chlup"
Oszczep Achillesa mimo skromnych 22 centymetrów ledwo mieścił się w ustach przyszłej maturzystki.
-"Złap mnie za tył stóp" - wycedził przez zęby Achilles
-"Coooo" - zapytała zdezorientowana branka imprezowa
-"I tak nie zrozumiesz" - odpowiedział jej heros, jednocześnie eksplodując w przełyku z mocą, która wysłałaby w kosmos nawet rakietę Spacex.

W TYM SAMYM CZASIE

"Mam nadzieje że w tym roku też będą zdalne bo nie wytrzymam" - pomyślał Maciej, oceniając czy skarpeta do której eksplodował w czasie oglądania zdjęć koleżanek z klasy, nadaje się jeszcze do założenia. "Nadaje się" - pomyślał pisząc kolejny post.
"Po tym poście normictwo już się nie podniesie haha"

#pomagajprzegrywom
#przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #stulejacontent #rozowepaski #seks #normictwo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaprzegranychpaskow #incel #chad #chadowezycie
E.....e - Wiecie co to za aromat? Co to za zapach? 
To zapach rozpusty, próżności, o...

źródło: comment_1630262366Y4hGdi56kfaBq5xUaEtCBm.jpg

Pobierz
  • 20
@Eugenique: No każdy FACET powinien się szanować i każdy szanujący się facet który również szanuję kobietę nie upadł by tak nisko co najwyżej wierząc w jej kłamstwa które mu sprzedaje. Myślący i dojrzały Facet nie wziął by jakieś ladacznicy która daje dupy na imprezach ( no chyba ze mu kłamie jak wspomniałem) Uprzedzając twoja odpowiedz że znasz 100 tys takich par że laska ruchała się z 50 i ma kochającego faceta
@Eugenique: Ty to tak nazywasz ba wy p0lki to tak nazywacie. Możesz nazywać mnie przegrywem ale moi znajomi z zagranicy mają o mnie inne zdanie ( bardzo pozytywne) i ich zdanie jest ważniejsze bo to ludzie na poziomie a nie tacy jak wy. ;) Cisnął bym cie ale dostał bym bana za wulgaryzmy wiec podsumuję tę konwersację z tobą tą oto puentą. PS: Osoba która nie szanuje samego siebie jest nikim