Wpis z mikrobloga

Jest sens szukać i pakować się w bmw F30 w budżecie do 52tys czy sobie odpuścić? Sporo tego na otomoto stoi w takiej cenie. Wszystko wałki?

Ewentualnie czy jest szansa znaleźć zadbanego Mercedesa w204 albo bmw e90 w tej kwocie czy też lepiej nie zawracać sobie głowy?

#motoryzacja #bmw #mercedes
  • 16
@piwakk
Szukam samochodu dla młodego faceta w którym można czasami coś pogrzebać, daje frajdę z jazdy i nie jest nudny nawet kosztem praktyczności. Ciężko mi znaleźć jakąś sensowna alternatywę. Jestem otwarty na propozycje. Z ciekawości, w jakie młodsze auto byś celował w tym budżecie? Co masz na myśli?
@Wruszka666 Dla mnie nie ma jakiejś znaczącej różnicy w jeździe między autami, a to czy nudny to kwestia gustu. Ja bym szukał Leona, Astry K czy Megane 3 w jakimś mocnym silniku. Miałem na początku zajawkę, żeby kupić coś starszego, ale wyciszenie w nowszych autach plus to co może się popsuć w starszych ze względu na przebieg czy traktowanie poprzednich właścicieli to wolałbym po prostu coś nowszego.
@Wruszka666: szukaj f30 328i, powinienes cos znalezc, jako ze budzet troche mniejszy no to bedziesz czasem cos grzebac xd tylko bmw; mozesz tez e90 poszukac jakiegos kozackiego i dopiescic, bo budzet idealny
@aligejtor: silnik o kulturze diesla A nawet gorzej, z rozrządem z gownolitu, psującym się osprzętem i kosztami z kosmosu. Myślisz że czemu te wersje tyle kosztują? Jak chce f30 to b48 tylko musi dołożyć albo kupić diesla i też będzie git.
@Wruszka666 poszukaj E92 LCi z 3l benzyniakiem, fajna fura albo Lexusa ISa.
dokladnie, po 40 tys zlotych na otomoto chodza 328i i to z przebiegiem po 150 tysiecy i roczniki nie takie stare, nikt tego nie chce bo tylko sie #!$%@? XD


Niby co się z osprzętu #!$%@?? generalnie N20 uchodzi za trwałą konstrukcję - jedyny problem stanowią części rozrządu - do 2015 roku były wadliwe i się rozrządy sypały i dlatego silnik ma złą opinie, ale sam silnik jest OK i bez problemu
silnik o kulturze diesla A nawet gorzej, z rozrządem z gownolitu, psującym się osprzętem i kosztami z kosmosu. Myślisz że czemu te wersje tyle kosztują? Jak chce f30 to b48 tylko musi dołożyć albo kupić diesla i też będzie git.


@reakwon: przecież każda benzyna na bezpośrednim wtrysku chodzi trochę jak diesel. B48 czy nawet większe pojemności przecież tak samo brzmi - mówię o dźwięku pod maską na wolnych obrotach

W f30