Wpis z mikrobloga

Jak to w końcu jest z tymy skrzyniami multitronic?
Oglądam audi a6 c7 i ogólnie starszny bałagan jest z tymi skrzyniami, wyposażeniem, silnikami, różne kombinacje wersji, jak to w VAG. No i sporo jest 3.0 TDI w wersji 204KM z napędem na przód i multitronic.
Wiadomo, te wszystkie opowieści z auto światów i auto kultów to już znam, że mulitronic po wyjeździe z placu salonu się już rozpada itp.
Ciekaw jestem tylko opinii ludzi, którzy rzeczywiście taką skrzynię posiadają lub posiadali, czy się faktycznie psuła i ile obecnie kosztują naprawy, bo jakieś informacje na forach są już dość mocno nieaktualne.

Żeby z góry odpowiedzieć na pytanie, marzy mi się ogólnie coś z dieslem v6, żeby zachować jakiś zdrowy rozsądek pod względem ekonomii, ale jednocześnie to chyba ostatni dzwonek żeby kupić jakieś auto z większym silnikiem niż 2.0 i z v6, dlatego w sumie pozostaje audi albo bmw.
#audi #motoryzacja #samochody #kupautozmikro
  • 11
  • Odpowiedz
@reakwon: Przednionapędowe A6 C7 to nadal wyżyny motoryzacji w prowadzeniu się limuzyny. A6 C7 quattro to najlepiej prowadząca się większa Audi w historii i według mnie najlepiej prowadzące się auto ze stałym awd w historii motoryzacji.
  • Odpowiedz