Wpis z mikrobloga

@SweetDreams: od korpo do korpo to się zmienia, w jednym to zabierał ochroniarz jak przyuważył i eluwa potem się tłumaczysz. Ale to kwestia jak bardzo #!$%@? na bezpieczeństwo i jak bardzo poważne rzeczy robisz.
  • Odpowiedz
dodam jeszcze multi schowek pokazujący się po naciśnięciu win + v. Takie czary! Raz mi się przypadkiem wcisnęła taka kombinacja i od tamtej pory kocham ją ()


@Monialka: moje życie stało się teraz 20% łatwiejsze
  • Odpowiedz
@goferek: Wciskamy win i zaczynamy coś pisać. Uruchamia się opcja wyszukiwania.

W sumie to nawet nie wiem jak włączyć menedżer urządzeń myszką, zawsze wciskam win + mene + enter
  • Odpowiedz
@goferek: Ja nawet na Linuxie często używam, lol. Zresztą jak chcę jakiś program odpalić no to wtedy po prostu Windows/Super -> nazwa_programu -> Enter. Znacznie wygodniejsze od miliona ikonek na pulpicie.
  • Odpowiedz
Odkąd (a chyba to była era Windows Visty) dodano skróty [Win + 1], [Win + 2], ... nie potrzebuję używać [Alt + Tab] do przełączania między otwartymi aplikacjami. Firefox zawsze pod jedynką, Spotify na trójce etc.
Dodatkowo, jeśli jedna aplikacja ma otwarte dwa okna, ponowne użycie odpowiadającej jej kombinacji przełącza między tymi oknami.
  • Odpowiedz