Wpis z mikrobloga

Typowy TVNowski film/serial. Laska pracuje jako stażystka/asystentka w kancelarii prawnej/redakcji, albo typek jako barman/fotograf:
Modnie #!$%@? mieszkanie 90m2 w centrum Warszawy
Maksymalnie dwuletnie auto
Codziennie jedzenie w restauracjach
Outfity żywcem wyjęte z katalogów

Oczywiście w #!$%@? czasu na wszystko bo pracują na 1/2 etatu, albo freelancing.

#!$%@?, to już nawet nie jest śmieszne xD

#pracbaza #korposwiat #praca #seriale #film
o.....s - Typowy TVNowski film/serial. Laska pracuje jako stażystka/asystentka w kanc...

źródło: comment_1630141005hJDT64StlwSLRXlXbxpEld.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@PeterFile: pewnie babcia wynajmowała komuś kolejnemu xD ale to było powtarzane kilka(naście) razy w serialu, że to mieszkanie babci, nawet od razu w pierwszym odcinku, a aktorzy w wywiadach na pytanie "hehe jak was było stać" odpowiadali, że przecież było jasne, że to mieszkanie babci Moniki i Rossa. Strasznie mnie to zawsze dziwiło, że wszyscy to wytykali jako błąd, a ja oglądając kilka sezonów jednym okiem byłam w stanie to
  • Odpowiedz
pamiętam jak na TVNie leciał jakiś serial z młodą Żmudą, Kasprzykowskim i chyba Damięcim, no i tam dwudziestolatkowie to wielcy ludzie sukcesu, co chwilę mający czas na quady i squasha xDDDD


@first: Co jest dziwnego że 20 latek ma czas na quady i squasha? Przecież nie pracujesz 18h dziennie...
Jeżeli nie masz czasu w tygodniu na własne przyjemności to coś jest z tobą nie tak i warto się temu przyjrzeć.

a tak poza
  • Odpowiedz
@Logan00: No właśnie serial miał przedstawiać pracoholików, którzy co chwile otwierali nowe biznesy, a mieli tyle czasu wolnego, że nawet brali czas wolny od czasu wolnego. Pracowałeś kiedyś gdzieś kiedyś w ogóle? xD
  • Odpowiedz
hahaha i potem rób na to chłopie xD życie jak z journalu ma być


@Atomus: #!$%@? 8k na łapę, a dalej nawet się nie zbliżam poziomem życia do tych serialowych stażystów i baristów xD
  • Odpowiedz
@Limonene: też to słyszałem ale potem była akcja z dozorcą, dlaczego groził eksmisją?
albo im się poplątało albo to mieszkanie wynajmowała babka bo była na umowie najmu a ona przejęła je mieszkając za nią.. nawet monika gdzieś mówiła że jakby ktoś pytał to babka tu nadal mieszka..
któraś umarła a o drugiej wiele nie mówili więc chyba też nie żyła.
  • Odpowiedz
pamiętam jak na TVNie leciał jakiś serial z młodą Żmudą, Kasprzykowskim i chyba Damięcim, no i tam dwudziestolatkowie to wielcy ludzie sukcesu, co chwilę mający czas na quady i squasha xDDDD


@first: albo tak, albo sami atrakcyjni, wysportowani, porobieni single po 30/40stce skaczący z kwiatka na kwiatek jednej i drugiej płci xD
  • Odpowiedz
A co byś chciał oglądać życie robotnika utyranego pracą, który nie ma czasu na nic, mieszka w obskurnym mieszkaniu, połowę wolnego czasu zajmuje mu dojazd do pracy w domu ma brzydka żona i niegrzeczne, leniwe dzieci?


@i-marszi: Pitbull jest takim właśnie serialem i jak dla mnie obok Odwróconych mój ulubiony serial, więc odpowiadam - Tak :)
  • Odpowiedz
W rodzinnce peel nie ma nic nierealnego. Raczej normalne warunki życia jak dla architekta(?) i dziennikarki(?) z Warszawy którzy są grubo po 40. Nie jest to typowa rodzina ale taki standard życia nie jest niczym nadzwyczajnym w Polsce.


@Hamalesn: wybacz, ale nie masz pojęcia o zarobkach w dziennikarstwie. Byłbyś w szoku jakie gówno zarabia taki szeregowy dziennikarzyna w telewizji, a w telewizji to już jest dziennikarski czubek łańcucha pokarmowego. Pismaki,
  • Odpowiedz
@Lonate: Potwierdzam. Osobiście znam przypadek z NYC gdzie kobieta wynajęła (uwaga) w latach 90 za 400 USD i jedyne co mogła podnieść to Ok 1-2% rocznie! A wiec wynajmowała w 2017 roku mieszkanie za pare USD tak naprawdę, w modnej dzielnicy Williamsburg
  • Odpowiedz
A bo w amerykanskich fimach jest lepiej? Księgowa single mother i dom 200m2 z 2 dzieci na studiach bez problemów finansowych xD


@jarzynka: zgadza się, podałem tylko przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam takie same skojarzenia + jest krystalicznie czysto, żadnego śladu palca na lodowce czy froncie. Że o stołach nie wspomnę ;)


@mitatuyo: dodaj, że wszystkie fury wyglądają jakby zjechały z taśmy produkcyjnej tego samego dnia. Zero rysek, brudu, nabłyszczone. A teraz spójrz przez okno na parking przed chatą xD
  • Odpowiedz